PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=631256}

Rozłączeni

Disconnect
7,5 21 692
oceny
7,5 10 1 21692
Rozłączeni
powrót do forum filmu Rozłączeni

Ale ta końcówka...

ocenił(a) film na 7

Mam mieszane uczucia.
Z jednej strony film jest fantastyczny, ale końcówka mnie mocno rozczarowała.
Po pierwsze - porządni ludzie z reguły nie zajmują się stręczycielstwem, czy jak to nazwać. Jak Marc Jacobs (wiedziałam, że skądś go znam) zobaczył dziennikarkę, to by jej nie uderzył, tylko pewnie zabiłby tego młodzieniaszka, który wystąpił w TV. Potem przeniósłby się w inne miejsce i kontynuowałby swój biznes.
Po drugie, historia z chłopakami się mi nie klei. Nie nie, ojcowie nie podaliby sobie ręki na koniec.

Film jest taki... zbyt politycznie poprawny. Ugładzony. Nie ma trupów. Gdyby jeszcze Ben się na koniec obudził, byłaby bajka. Tak w życiu się nie zdarza!

ocenił(a) film na 6
amber_09

Ben się nie obudził, chłopaczek być może został zabity, a ojcowie... cóż, mężczyźni już tak mają, że po daniu sobie w gębę potrafią podać sobie ręce. Akurat zakończenie uważam za wyjątkowo udane - niedopowiedziane, ani przesadnie udramatyzowane, ani przesłodzone. Może z wyjątkiem historii Dereka i Cindy, ten segment w ogóle był trochę nijaki. Bałem się, że film uderzy w zbyt moralizatorskie tony i momentami rzeczywiście było bardzo blisko, ale koniec końców umiar został zachowany. Przyzwoite kino.

Mikez

Film przede wszytkim łamie stereotypy i te częste bezsensowne wpisy na temat tego jakie to te filmy USA są be,beznadziejne,głupie itd i z pewnością mógłbym wypisać jeszcze więcej świetnych filmów produkcji USA na podobnym poziomie.
Właśnie podoba mi się to w filmach USA że potrafią zrobić film na każdy temat,dosłownie o wszystkim,i zawsze ktoś coś dla siebie znajdzie.
Wedłuig mnie to bardzo dobry film to że momentami moralizatorski to mi nie przeszkadza ja się wręcz wychowałem na filmach moralizatorskich i jakoś to w życiu mi nie preszkadzało ale tu fakt jest umiar...może w dzisiejszych czasach moralność by się trochę przydała?czy wszystkie filmy muszą kończyć się żle jak to teraz jest modne? i zawsze jest to chwalone że jak coś w filmie kończy się żle to jest dopiero sztuka i arcydzieło?
To po prostu dobry film,przyzwoite role aktorskie,momentami wzruszający...i zakończenie większości ludziom chyba pasuje bo nie hollywoodzkie tylko takie europejskie.

ocenił(a) film na 8
amber_09

Właśnie chodzi o to, że w życiu dzieje się tak jak zostało pokazane w filmie. A wersja, która opisujesz dzieje się tylko w filmach ;-) Zakończenie jest rewelacyjne, ponieważ pokazuje typowo ludzkie zachowania i co najważniejsze - zakończenie jest otwarte.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones