PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=562285}

Rozczarowana

Disenchanted
5,2 4 753
oceny
5,2 10 1 4753
3,2 4
oceny krytyków
Rozczarowana
powrót do forum filmu Rozczarowana

Co sądzicie o moim pomyśle na tytuł "Rozczarowana"? :) Podejrzewam, że fabuła będzie kolejną parodią księżniczek Disneya ale tym razem będzie twist fabularny. Oczywiście wszystko się wyklaruje jak ruszy produkcja.

Ryjek49

Już ktoś sugerował taki tytuł ;) Myślę, że pasowałby idealnie do opisu fabuły jaki poznaliśmy.

rafalspuka

primo film nie powstal/powstanie, secundo opisana sytuacja miala miejsce w produkcji disneya pocahontas 2

Ryjek49

Zrzynka z animacji Matt'a Groeninga "Disenchantment" - pol. "Rozczarowani"

ocenił(a) film na 8
Ryjek49

hah, no i zgadłeś. Radosław Koch pokazał oficjalny plakat do ,,Disenchanted". I polski tytuł to ,,Rozczarowana" :D

Ryjek49

Ja byłam pewna, że będzie się nazywało "Odczarowana".

Yuko_22

bo tak powinien brzmiec tytul a rozczarowana jakby bylo Disappointed ale co my tam wiemy

ocenił(a) film na 8
filmaniak1975

Nie zawsze tytuły muszą być dosłowne, a Polski tytuł moim zdaniem jest jeszcze lepszy od oryginalnego. Bo ma w sobie "grę słów" z Zaczarowanej, i pokazuje stan psychiczny w jakim jest przez pół filmu główna bohaterka

ocenił(a) film na 3
filmaniak1975

disenchanted - pozbawiony złudzeń, rozczarowany, synonim: disillusioned

Tytuł jest bardzo dobrze przetłumaczony. Tytuł oryginalny drugiej części jest także bardzo trafny, jako przeciwieństwo tytułu pierwszej części, czyli ,,Enchanted''.

Podsumowując, wszystkie cztery tytuły są dobre i nie mam pojęcia dlaczego tak marudzicie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones