PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=213005}
6,1 4 181
ocen
6,1 10 1 4181
3,7 3
oceny krytyków
Rozdroże cafe
powrót do forum filmu Rozdroże cafe

szubudubu

ocenił(a) film na 8

"nawiązanie" do zbrodni i kary było według mnie tutaj jakąś manifestacją intelektualną reżysera-scenarzysty, który wykorzystał to jako TŁO klasyczne (bo przecież zbrodnia... to już klasyk - literatury, a więc fabuły) do opowiedzenia pewnych problemów które nękają dzisiejsze czasy.

jak dla mnie zajebista rola Roberta Olecha. osoba, dla której ideały i zasady są najważniejsze. ale też pasują do niej wszystkie zachowania i mechanizmy nią miotające. ;] z przyjemnością (dramatyczną) oglądało się jej rozerwanie wewnętrzne i późniejsze konsekwencje.

jeśli chodzi o porównanie RC - dług, to jakoś mnie nie mierzi. dług szokował, rc nie szokuje (przynajmniej mnie). dla mnie tutaj pokazanie tak wyraziście problemów tak gigantycznych (niespełnienie, brak ideałów, zaburzenie osobowości, dożywocie i ogólne, jak to według kazika - pojebanie świata ^^) uspokaja (nie jest tak źle) lub trwoży (oszzz fuck - to już ten etap).

przemyśleń dużo. a to znaczy że film dobry. daję 8+. muzyka kazika. miodzio.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones