PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=659782}

Rozdzieleni

The Search
7,3 3 724
oceny
7,3 10 1 3724
4,5 4
oceny krytyków
Rozdzieleni
powrót do forum filmu Rozdzieleni

Porusza

ocenił(a) film na 10

Idac, wiedziałem, ze nie bedzie łatwo. Ale nie wiedziałem, ze będie tak dobrze pod względem jakosci wykonania a nie samej historii.
Bardzo dobre ujęcia, fajna konstrukcja (poczatek i koniec filmu). Przemiana Rosjanina, dramat ludnosci, bezradność (niechęć) zachodu, karykaturalnosć Rady Bezpieczeństwa ONZ. Ktos napisał - must see. Koniecznie!

northewind_

Przerażające jest jak machina wojenna a raczej ludzie w niej unurzani potrafią zmienić normalnego i wrażliwego chłopaka w jednego z nich. Pomijając sceny ze świetnym Hadżim, przykuła moja uwagę ta scena kiedy Kola jedzie do woja i widzi jak grupa młodzieży popala i stojący obok żołnierze czy policjanci nie reagują, a on za to samo trafił do piekła. Poza tym scena z prelekcją w ONZ, gdzie słuchacze są znudzeni i przysypiający albo rozgadani i tak obojętni na to co gdzieś tam w świecie się dzieje. Czekałam kiedy Carol trzaśnie pięścią w pulpit i wrzaśnie żeby się obudzili...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones