PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10841}

Rozgrywka

The Score
7,3 42 675
ocen
7,3 10 1 42675
6,4 7
ocen krytyków
Rozgrywka
powrót do forum filmu Rozgrywka

nie rozumiem, jak tak GENIALNY aktor jak Edward Norton nie dostał żadnego oskara ! im więcej oglądam z nim filmów, tym bardziej przekonuję się, że nie ma sobie równych!! Film "The Score" potwierdza jego ogromny talent . Jestem jego wielką fanką i jak dotychczas nie rozczarował mnie w żadnym filmie. "The score" -9/10, dobry film akcji, w pewnych momentach aż miałam ból brzucha z nerwów :) był trochę przewidywalny, ale zagarny na bardzo wysokim poziomie. Z ręką na sercu mogę polecić ten film nawet wybrednym kinomaniakom :)

ocenił(a) film na 6
xoxodrillo

Bo są znacznie lepsi?

ocenił(a) film na 9
irish23_faurepavane

oczywiście, że są, ale na pewno ostatni zdobywcy oskarów na pewno nie byli wybitni ..

ocenił(a) film na 8
ocenił(a) film na 6
agahub37

Chociażby Daniel Day - Lewis.

irish23_faurepavane

Wyjdź. Już.

ocenił(a) film na 8
Calcs

Hahahahh good one!:)

ocenił(a) film na 7
ocenił(a) film na 8
k_rach

Nie rozumiem was. Twierdzicie, że DDL jest gorszym aktorem od Nortona?

ocenił(a) film na 7
abc2343

Was czyli kogo? Ja twierdzę, że DDL jest dużo lepszym aktorem niż Norton.

ocenił(a) film na 8
k_rach

-Bo są znacznie lepsi?
-np. kto?
-Chociażby Daniel Day-Lewis
-Wyjdź. Już. ; -omg

Dla mnie to wygląda jakbyście naśmiewali się z tego, że ktoś uważa DDL za lepszego aktora :)

ocenił(a) film na 8
abc2343

Jest właśnie na odwrót

abc2343

Temat pokryty pajęczynami , ale zauważyłem że żyjesz . Uważam że lepsi od DDL są DDA , DEA i oczywiście DMT .

ocenił(a) film na 8
Jacek_Pedzisz

ale są lepszymi aktorami?

abc2343

Myślę że w DEA są DDA którzy nie raz byli pod wpływem DMT i są niezłymi aktorami ze względu na wfykonywany zawód . Niech Ci będzie , lepszymi aktorami od DDL będą DJC , DWJ i DJB , chociarz ten ostatni za wiele nie pograł bo szybko odszedł . Rozpakujesz to ?

ocenił(a) film na 8
Jacek_Pedzisz

Nie wiedziałam, że Daniel Day-Lewis ma też inne akronimy. Ale prawda, zdecydowanie zbyt wcześnie przestał grać, ja nadal mam nadzieję, że zrobią tego Jokera z PTA.

abc2343

Day-Lewis coś tam w 2017 zagrał , zdaje się nawet niezłego , ale nie wiedziałem że grał już w latach 50-ych . No Jokera kobiety to jeszcze nie było .

ocenił(a) film na 7
abc2343

żartujecie sobie z tym Lewisem, czy tak na serio? :D

irish23_faurepavane

Umówmy się:Daniel Day-Lewis jest zajebisty i nikt nie ma prawa mówić że nie jest to wybitny nabywca Oscara.

ocenił(a) film na 7
drAtomus69

Norton jest o kilka głów lepszy :D

ocenił(a) film na 8
xoxodrillo

w pełni popieram - gra genialnie!!!

xoxodrillo

Oskar? Chyba oskard. Taki młotko-kilofo-młotek. Dajcież spokój. Za co niby ten Oskar?

ocenił(a) film na 7
xoxodrillo

Nie krzycz, nie krzycz. Pewnie, że wariata dobrze zagrał? Wariata każdy potrafi dobrze zagrać.

ocenił(a) film na 7
mateluszek

nie każdy :D nawet Jared Leto nie potrafił zagrać Jokera w legionie samobójców, choć jest dobrym aktorem.

ocenił(a) film na 8
xoxodrillo

Powinien dostać Oscara. Nawet wcześniej. Cuba Godding Jr. dostaje za choćby świetną rolę, po czym Norton po jednym z lepszych debiutów w historii kina dostaje nominację. Co za niesprawiedliwy przykład. Już lepiej było z Oscarem dla Tommy'ego Lee Jonesa, który mimo wszystko jakoś to uzasadniał. Zły przykład z Lewisem. Nie powinno tak być. Mogliście dać innego. Nie znam się na wszystkim, ale podam żeński przykład. Na pewno Norton bardziej zasługuje niż Halle Berry za Czekając na wyrok. Przydałby się też za Birdmana, ale no cóż. Raz są inni, a raz lepsi. Z resztą zawsze coś nie tak było z Oscarami.

ocenił(a) film na 8
xoxodrillo

a ja im więcej z nim oglądam filmów tym bardziej myślę ,że on gra tylko samych szajbusów i wariatów :D

ocenił(a) film na 7
FanArtZone

każdy z lepszych aktorów ma predyspozycje co do rodzaju odgrywanych ról i akurat Norton w roli wariata spełnia się najlepiej- innymi przykładami są choćby Johny Depp, który uwielbia odgrywać role z charakterystycznym makijażem, albo Hopkins, który najlepszą rolę zagrał w Milczeniu Owiec :D

CrazyDeep

Norton jest jednym z najlepszych.
Oscara brakuje właśnie jemu, a także Pittowi czy Deppowi.

cinek7823

Depp niestety ma już szansę bardziej na oscara honorowego niż za jakąś konkretną rolę. Chyba, że wyjdzie z tego dołka aktorskiego.

ocenił(a) film na 7
Hotaru_Oka

Trochę po czasie ale powiem że tego osławionego Oscara dają starzy, zramolali, kompletnie nie znający się na dobrym kinie Jewreje.

ocenił(a) film na 8
felicytas

Dajcie spokój z tymi Oscarami. Dostał czy nie dostał.Norton jest dobrym aktorem,ale brakuje mu roli.Hale Berry jest przeciętną aktorką, ale trafiła w rolę i Oscara dostała. Al Pacino jest wybitnym aktorem,nominacji ma bez liku (chyba 8 czy 9),a dostał tylko jedną statuetkę ,bo trafiła mu się rola ślepca,którą zagrał genialnie,bo jest w aktorstwie genialny.A taki np.Alfred Hitchcock, jeden z najwybitniejszych reżyserów w historii kina nie ma go wcale.A Daniel Day Lewis jest zawsze rewelacyjny,i do tego ma szczescie do ról. I tak to wyglada,i nie ma co się spierać o to kto lepszy czy gorszy.A fachowcy od kina światowego mówią ,ze najlepszy był Marlon Brando.Ok,ja im wierzę, choć wolę innych aktorów. Ale może się nie znam.Mimo to wolę słuchać ekspertów. Dla laików to i Mroczki są wybitni.I J. Lopez też. Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 8
xoxodrillo

Jest spora szansa, że dostanie za Brooklyn ośka (chyba że znowu wygra refundacja za odchudzanie, jak w 2014) XDDDD

ocenił(a) film na 6
xoxodrillo

Leci jutro (22.12.2023) na TVP Kultura o 20:05 "LOMBARDZISTA" z Rodem Steigerem!
To jest dopiero rola oscarowa!
i w sobotę o 23.45 tamże :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones