PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=628545}

Rozgrywka

The Two Faces of January
5,4 5 652
oceny
5,4 10 1 5652
5,1 7
ocen krytyków
Rozgrywka
powrót do forum filmu Rozgrywka

Az tak zle w cale nie bylo... Poczatek i sam pomysl na film jest dobry. Obraz zaczyna wciagac i nawet troszke trzyma w napieciu. Jednak fabula nie jest zbyt skomplikowana, wrecz prosta i zabraklo w niej jakiegos elementu zaskoczenia, innego watku, drugiego dna, czegos, co by zaskoczylo widza. Bo po dobrym i wciagajacym poczatku, pozniej produkcja staje sie dosc monotonna i nawet przewidywalna, przez co widz zaczyna sie nudzic.... Ogolnie wypada to jak w tytule... dobry pomysl na film, troche gorsze wykonanie... gra aktorska stala na dobrym poziomie, jednak Dunst byla troche nudna.... 6/10

ocenił(a) film na 6
Bambim

Oj tak.. Też czekałam na coś więcej. Na coś mocniejszego, jakieś zaskoczenie, coś co pozwoli mi dać mu więcej niż 6/10. To na pewno ciekawa produkcja, ale spodoba się nielicznym. Mimo, że lubię takie spokojne kino to tutaj w drugiej połowie czegoś zdecydowanie zabrakło.

ocenił(a) film na 6
Bambim

swoją drogą - ktoś ma pomysł do czego nawiązuje oryginalny tytuł?

ocenił(a) film na 6
saudade

dobre pytanie...

ocenił(a) film na 7
Bambim

Rozgrywka między dwoma panami,przez wiekszośc filmu starali się przeciągać na swoja stronę czyli mała rozgrywka szachowa.

ocenił(a) film na 6
aronn

angielski tytul, nie polski... polski to latwo sie domyslic

saudade

Zaczerpnięte z IMDB:

"The month of January is named after Janus, the Roman god of transitions, beginnings, gates, doors, doorways, passages and endings, and as such is usually portrayed with two faces, one looking to the future and the other to the past."

ocenił(a) film na 6
Bambim

Film monotonny, troszkę zageszczona atmosfera ale za mało żeby powstał rasowy thriller, to raczej film obyczajowy z nutka napięcia.
Na kolana mnie nie powalił, ale zobaczyłem do końca bo byłem ciekawy zakończenia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones