PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=628545}

Rozgrywka

The Two Faces of January
5,4 5 651
ocen
5,4 10 1 5651
5,1 7
ocen krytyków
Rozgrywka
powrót do forum filmu Rozgrywka

sredniawka

ocenił(a) film na 6

moze zaczne od plusow: dobra gra aktorska (czy tylko mi Viggo Mortensen przypomina tutaj herr Einchorsta z The Strain? ;) ładne zdjecia, muzyka, krajobrazy - jednym slowem klimat jest.

niestety scenariusz cieniutki, historia prosta jak przysłowiowy cep, brak jakichkolwiek twistów, a szkoda bo potencjał był.

użytkownik usunięty
miko1980

Znakomite oddanie stylu noir. Buduje oczekiwania. Niestety, rozczarowuje brakiem drugiego dna. Kiepski materiał literacki?

ocenił(a) film na 5

Po obejrzeniu tego filmu własnie to mnie dotknęło; ten film jest w stylu Noir. Tylko brakowało mu czarno białego obrazu i gry aktorskiej. Vigo dawał rade ale Kirsten Dunst była tak nudna, ze najzwyczajniej przysypiałem po pierwszej połowie. Czekałem na zwrot akcji chociaż, to by przysłoniło jej nudna grę. Czasami jej pół przymknięte oczy nasycają obraz, jak u Larsa. W tym filmie nasycały jedynie nudę. Nudy na pudy.

ocenił(a) film na 6
miko1980

Ladne ujecia i muzyka, ale troche mnie zdziwilo ze wszyscy w Grecji jezdza jakimis naprawde starymi samochodami i ogolnie Grecja wygladala raczej jak Kuba...

ocenił(a) film na 6
kbrs

akurat w tym nie ma nic dziwnego bo tak w wielu miejscach wyglada grecka prowincja.

ocenił(a) film na 6
miko1980

Hah przyznaje ze nie zauwazylem ze to dzieje sie tak dawno :D
Na poczatku filmu odnioslem wrazenie ze to sa w ogole czasy wspolczesne, pozniej ze to jakiejs lata 90te, brak jeszcze komorek itd. Powoli wszystko wydawalo sie cofac w czasuei, a tu na koniec jebs - 1962 na nagrobku. Kompletnie tego nie czuc, w ogole film dzieje w takich klimatycznych miejscach, a samego klimatu w filmie malo.

ocenił(a) film na 9
kbrs

ha ha gratuluję spostrzegawczości Akcja filmu toczy się w 1962r. czyli 52 lata temu; fakt Ateny to grecka prowincja, błagam
Więcej takich filmów, w starym stylu, całkiem wiarygodny i realistyczny filmik, dałbym mocne siedem ale na zachętę 9 mimo że nie zasłużył może ale to subiektywna ocena, polecam wszystkim

ocenił(a) film na 6
ponurykaznodzieja

Moze cos jest nie tak z moja spostrzegawczoscia, ale to samo moge powiedziec o Twojej logice. Film na 7, ale dam 9 - bo tak :v

ocenił(a) film na 9
kbrs

a co:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones