PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=371134}

Rozkosz zabijania

Thrill of the Kill
5,3 516
ocen
5,3 10 1 516
Rozkosz zabijania
powrót do forum filmu Rozkosz zabijania

Szok!

ocenił(a) film na 6

Kiedyś trafiłam na ten film przypadkowo i muszę powiedzieć, że byłam mile zaskoczona. Był pomysł, który uważam, został dobrze zrealizowany. Dziś sobie o nim przypomniałam i z ciekawości sprawdziłam jaką ma ocenę na Filmwebie. Jestem w szoku, bo moim zdaniem zasługuje on na 7, a minimum to 6,5, na pewno nie 5,6! Film trzyma w napięciu aż do samego końca, nie nudzi i jest dobra gra aktorska. Bardzo polecam ten film, oglądałam go dwa razy, każdy raz przypadkowy i za każdym razem byłam zaskoczona i zadowolona z seansu.

ocenił(a) film na 6
barbie_8

film między średnim a niezłym i nic więcej dużo lepszych filmów oglądałem a to typowa produkcja telewizyjna

barbie_8

Barbi, mniej litość. Starałem się jak mogłem, ale zmieniłem kanał i nie dotrwałem do końca :( Lazło to dzisiaj na kanale TV-abonament-misja 1

barbie_8

Fajny film, dobra gra Shiri

ocenił(a) film na 1
barbie_8

Dobrze zrealizowany? Dobra gra aktorska? Chyba oglądałaś inny film, wszystkie ujęcia, gra aktorów to kompletna amatorszczyzna! Dotrwałam do końca, tylko po to żeby ocenić cały film a nie początek, ale im bliżej końca filmu tym było gorzej. Totalna porażka.

barbie_8

Ten film to gniot i nie ma żadnych pozytywnych cech :)
Żałosna gra amatorów i prymitywna realizacja :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones