PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=745385}

Rozpacz

Desolation
4,8 162
oceny
4,8 10 1 162
Rozpacz
powrót do forum filmu Rozpacz

Znacie jakieś inne filmy podejmujące tematy iluminatów i masonerii?

dragaz_filmweb

Możesz napisać coś więcej? Warto oglądać? Dlaczego? Czy poprawnie poprowadzony itd.?

ocenił(a) film na 7
dragaz_filmweb

"Starry eyes", "House of the devil", tyle na razie przychodzi mi do głowy. Jak znajdziesz jeszcze coś ciekawego, daj znać

ocenił(a) film na 4
dragaz_filmweb

Też jesteś zgwałconą, chorą psychicznie kobietą?

ocenił(a) film na 6
Krzypur

Radze poczytać trochę tej tematyki. To wszystko dzieje się naprawdę. NWO, illuminati, masoneria, grupa Bilderberg. Chcą wprowadzić niewolniczy system gospodarczy i już to robią. Czip przedstawiony jako znamię bestii w apokalipsie Św. Jana. Pierwsze osoby zostały zaczipowane w Szwecji. To wszystko to jest prawda. Tylko tego nie dowiesz się z mediów w TV.
Najlepiej problem NWO przedstawił John Carpenter w znakomitym filimie 'They Live' (Oni żyją) Dużo jest filmów poruszających tematyke NWO I illuminati. Te wszystkie satanistyczne symbole w teledyskach tych pseudo pop gwiazdeczek. Ich teksty i teledyski gloryfikujące rozpasanie seksualne i szerzenie deprawacji wśród młodzieży, która chce być jak ich idolki/idole. Radzę szeroko otworzyć oczy i mieć otwarty umysł. Uwierz mi to nie boli. Iluminaci to sataniści i czciciele szatana i nienawidzą Boga i chcą Go zniszczyć ale ich niedoczekanie. Nie uda im się to. Jezus Chrystus i tak pokona szatana. Prędzej czy później tak się stanie.

ocenił(a) film na 4
dragaz_filmweb

Sporo czytałem (i przemyślałem) na te tematy, ale to nie znaczy, że w każdym filmie czy teledysku mam się doszukiwać sił związanych z nowym porządkiem. Bogaci zawsze chcą być bardziej bogaci i nie dopuszczać do swego klanu nowej krwi.

ocenił(a) film na 6
Krzypur

Czy zgwałconą - tego nie wiemy. Chora psychicznie - bezsprzecznie.

dragaz_filmweb

"Daas" (o frankistach)
https://www.filmweb.pl/film/Daas-2011-599655

miotacz plomieni

...I jeszcze serial "Czarne Słońce" bodaj o Towarzystwie Thule
https://www.filmweb.pl/serial/Czarne+s%C5%82o%C5%84ce-2017-783631

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones