PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=9256}

Rozpaczliwie poszukując Susan

Desperately Seeking Susan
6,3 2 146
ocen
6,3 10 1 2146
Rozpaczliwie poszukując Susan
powrót do forum filmu Rozpaczliwie poszukując Susan

Może być

ocenił(a) film na 6

Przyjemny film. Kiedyś widziałem ten tytuł na kasecie video, postanowiłem sobie teraz przypomnieć. Film ma potencjał, ale troszkę brakuje mu klimatu, o który aż się prosi ze względu na wątek kryminalny przewijający się w tle. Z kolei wadą jest to, że właśnie ów wątek nie został należycie rozwinięty. Troszkę to wygląda tak jakby twórcy nie do końca wiedzieli jaką historię chcą opowiedzieć - czy sfrustrowanej kobiety, która szuka innego, bardziej ekscytującego życia, czy też też kobiety, która wdała się w aferę kryminalną.
Czegoś na pewno brakuje.

To jest typowa dla lat osiemdziesiątych (ach, te lata 80!) produkcja - ktoś niepozorny, znudzony życiem, codziennością, niespodziewanie trafia w sam środek dziwnych wydarzeń (np. "Po godzinach", "Ucieczka w noc" itp).

Bez wątpienia aktorzy ratują ten film. Madonna jest dość bezbarwna, ale z drugiej strony jej obecność przypomina mi czasy dzieciństwa i Wideoteki Krzysztofa Szewczyka oraz parę innych spraw :)

ocenił(a) film na 5
wojteczek

Niezła ta ich kurtała z wolnomularskimi symbolami na plecach jak piramida (tylko tu miała za mało pięter), wszystkowidzące oko i napis pod spodem "Novus ordo seclorum", kopia banknotu jednodolarowego:-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones