PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=505949}

Rozpruci na śmierć

The Happytime Murders
5,4 4 585
ocen
5,4 10 1 4585
3,0 5
ocen krytyków
Rozpruci na śmierć
powrót do forum filmu Rozpruci na śmierć

Osobiście poszedłem wspólnie z dziewczyną na ten film, mimo negatywnych opinnie i sie nie zawiodliśmy! Humor był bardzo czarny i w miejscach opryskliwy, ale dla osob przyzwyczajonych do tego, nie jest to zaden problem, a wręcz potrafi rozsmieszyc do rozpuku łez, co sie stało w przypadku moim jak i innych osob siedzacych na sali. I nie, moj gust filmowy nie jest mało rozwinięty gdyz gustuje w filmach poważniejszych lub starszej daty rowniez (Skazani na Shawshank, Człowiek Z Blizną itp.). Klimat klasycznego i załamanego zyciem gliny po latach świetności, znany tak bardzo z filmów z lat 90 ujęty w dobry sposób, odpowiednio zmieszany z komediowymi kukiełkami. Jeśli umie sie wycisnac z siebie troche dystansu do zycia oraz szuka małej odskoczni w świecie kkinematografii to polecam!

adijurkowski

Mnie zaciekawił "rozpuk łez", tym bardziej że 'stał się w przypadku twoim jak i innych osob siedzacych na sali'. Objaśniłbyś mi i innym filmwebowiczom to tajemnicze zjawisko?

ocenił(a) film na 7
Ragnar

Dołączam do pytania. "Opryskliwy humor" też jest niezły ;)

Ragnar

To sie nazywa "wtorny analfabetyzm", nie ma sie co smiac...

El_Draque

Gbur

dzidzia12345

rowniez pozdrawiam!

Ragnar

Mi się podoba "nie zawiodliśmy"

adijurkowski

Uhm. Nie zawiodliście się. Ciekawe tylko co to znaczy

adijurkowski

"Rozpuku łez" - to musi być zbyt wyszukany sarkazm. Brawo kolego!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones