PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=135243}

Rozterki Gray

Gray Matters
5,8 2 194
oceny
5,8 10 1 2194
Rozterki Gray
powrót do forum filmu Rozterki Gray

dziwne, ale fajne :)

ocenił(a) film na 7

Film specyficzny, ale sympatyczny... Spodziewałam sie klasycznej komedii romantycznej, a to jest zupełnie co innego, a jednak fajne.
Ciepły, nastrojowy i dość lekki. Na pewno nie każdemu się spodoba-nie ma tu porywającej akcji, niektórzy moga uznac go za nudnawy, ale mi sie podobał i
polecam

ocenił(a) film na 1
olvis

nie dotrwałam do końca... starałam się bardzo... ale to był czysty masochizm więc wyłączyłam w połowie... Do tego główna bohaterka była tak irytująca i sztuczna, że i tak się dziwię, że nie wyłączyłam tego filmu zaraz na początku. Jeżeli oczekujecie klasycznej komedii romantycznej to tego nie oglądajcie...

Black_owl

A ja spędziłam te kilkadziesiąt minut z noskiem przyklejonym do telewizora i rogalikiem na twarzy:))))
Uważam że film jest przesympatyczny a główna aktorka była czarująca.
I naprawdę nic mi tu nie przeszkadzało, może dlatego że nie oczekiwałam czegoś spektakularnego a może potrzebowałam takiej pokrzepiającej historyjki.W każdym razie uważam że na pewno jest wart obejrzenia.
Polecam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones