PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=107635}

Rozważny nieznajomy

The Deliberate Stranger
6,6 151
ocen
6,6 10 1 151
Rozważny nieznajomy
powrót do forum filmu Rozważny nieznajomy

Swietny film, szkoda ze na autentycznych faktach, ale jest swietny, choc brutalny.Czekam na niego, moze kiedys wyjdzie na dvd???

nefretiri

na autentycznych faktach? kto cię uczył polskiego? fakty na ogół są autentyczne, wiec wyszło ci masło maślane...
a film, hmm... dziwny. Tak samo jak Ted Bundy.

ocenił(a) film na 7
Kasiatko

bueheh dokładnie, poza tym dlaczego 'szkoda' ? nie kumam kompletnie

cybermac79

A ja rozumiem. Szkoda dlatego, że to wydarzyło się naprawdę i ktoś cierpiał. Dlatego filmy oparte na faktach (które moim zdaniem są najlepsze) opowiadają zwykle nieszczęścia innych ludzi. Co do "autentycznych faktów" to w dzisiejszych czasach taki slogan nabiera sensu. Weźmy chociażby czasopismo FAKT. Czy fakty tam podane są autentyczne?

ocenił(a) film na 7
A_l_i_e_n

a tak zinnej beczki, to bardzo potrzebuje napisy do tego filmu. czy ktos jest w stanie mi pomóc?

cybermac79

a masz wgl gdzies go po ang ? ja nie moge nawet po ang znaleźć :/ nie ma go w wypożyczalniach jakiś z filmami ? tak bym chciala obejrzeć :(

ocenił(a) film na 10
agi90

mam po angielsku jak przetłumaczysz na polski stwarzając napisy to piwo masz i film

LouisCypher6

oglądałem na VHS w ubiegłym wieku, ok. 1990 r

A_l_i_e_n

Gazeta Fakt nie podaje faktów. Więc taki slogan nigdy nie miał, nie ma i mieć nie będzie sensu. Fakty są autentyczne, zawsze. Więc jeśli coś nie jest autentyczne to nie jest faktem. Proste?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones