PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=9259}
7,1 2 474
oceny
7,1 10 1 2474
Rozwodów nie będzie
powrót do forum filmu Rozwodów nie będzie

Aktorzy

ocenił(a) film na 9

Ubóstwiam ten film. Mogę go oglądać pasjami bowiem ten film to jeden wielki kunszt i
talent aktorski. W tym filmie grają najlepsi polscy aktorzy w swoich najlepszych latach.

Lipińska, Kowalski, Raksa, Cybulski no i boska Zawadzka. Film ma fajny klimat ale
właściwie uwielbiam go nie dla tych historii i fabuły ale dla tych wszystkich wysmakowanych
kreacji aktorskich.

ocenił(a) film na 9
kibic w kapciach

No i zapomniałem dodać iż nie było tych wspaniałych ról bez świetnych dialogów "drogi kotku jesteś ostatnią świnią" :)

ocenił(a) film na 9
kibic w kapciach

Aha i no zapomniałem dodać , że jestem od wielkim wrażeniem kobiecego uroku Teresy Tuszyńskiej

użytkownik usunięty
kibic w kapciach

ja też uwielbiam :) a najbardziej tą część z Zawadzką i Cybulskim :) kiedyś kobiety miały przepiękne figury .....

ocenił(a) film na 10
kibic w kapciach

bo to prawdziwi aktorzy...

ocenił(a) film na 8
jafohiss

Stara,dobra szkoła polskiego filmu...tak,tak , było kiedyś coś takiego.Dzisiaj nieosiągalna przez plastikowe aktorzyny, i goniących za kasą pseudo reżyserów.

ocenił(a) film na 10
kibic w kapciach

Rewelacja! "Serwis stołowy grusza" rozśmieszył mnie chyba najbardziej. I scena, gdzie studenci, młodzi zakładają się o wino. Nie chcą być przecież posądzeni o drobnomieszczaństwo i brać pieniędzy. Cały film fenomenalny. Zdjęcia, mistrzostwo to dialogi, co za słownictwo. Aktorzy, którzy grają, a nie powtarzają kwestie. Polecam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones