PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=412552}
5,0 115
ocen
5,0 10 1 115

Running on Empty Dreams
powrót do forum filmu Running on Empty Dreams

Film obejrzałam z dużą ciekawością.Historia mężatki Sydnej, która większość czasu spędza sama z synem w nowym mieście ,gdzie pracę rozpoczął jej mąż.Poznaje tam sympatyczną Rachel...Przyznam,że miałam trochę niedosyt po obejrzeniu,ale film ten wskazuje na wiele ważnych czynników w życiu.Mówi o wyborach, o kwestii religii i wielu innych próbach.Na pewno nie jest powtórzeniem innej historii.Polecam;)

ocenił(a) film na 6
justinmep

Co prawda momentami miałam wrażenie, że oglądam amatorsko nakręcony film, ale zdecydowanie podpisuję się pod powyższym, że historia opowiedziana w filmie bardzo ciekawa. Także również polecam:)

justinmep

Do filmu podszedłem dość sceptycznie , produkcja mało znana i przy niskim nakładzie finansowym , ale film mimo pełnych 2 godz. oglądałem z zainteresowaniem. Kilka rzeczy lekko denerwowała ale całość na pewno wychodzi na plus. Chyba tobie zawdzięczam przetłumaczenie tekstu , więc przy okazji dzięki. Choć w filmie który posiadam w cz.2 było brak synchronizacji napisów ale sobie z tym poradziłem. Film na pewno warty obejrzenia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones