PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=690310}

Rurouni Kenshin: The Legend Ends

Rurōni Kenshin: Densetsu no Saigo-hen
7,2 2 012
ocen
7,2 10 1 2012
Rurōni Kenshin: Densetsu no Saigo hen
powrót do forum filmu Rurōni Kenshin: Densetsu no Saigo-hen

Wierność Mandze ?

ocenił(a) film na 7

Zastanawia mnie w jaki sposób te 2 nowe części się pokrywają z mangą, generalnie zastanawia mnie czy się wiernie pokrywają. Wiem że w przypadku pierwszej częsci tak właśnie było poza paroma ustępstwami. Także to jest moje pytanie do czytających ; )

Poza tym 3 czesc ( której jeszcze nie widzialem -świeżo po seansie dwójeczki jestem ) będzie ciągnąć bezpośrednio wątek częsci poprzedniej czy będzie jakiś time skip albo coś w tym rodzaju ? ani mangi ani anime nie widzialem i w tym jedynym wypadku nie zamierzam póki co gdyż historia jaką prezentują te filmy jest na tak wysokim poziomie jak jeszcze żaden japoński film nie był wg mnie ;)

ocenił(a) film na 7
mordarg

coś mi się porypało i temat wysypał się wiele razy. nie wiem czy to wina serwisu wczy moja - prosze usunąć to wszystko i zostawić tylko jeden lol

ocenił(a) film na 7
mordarg

Potwierdzam, obydwie części bardzo nawet bardzo mocno, pokrywają się z mangą. Trójki jeszcze nie widziałam, ale domyślam się, że będzie kontynuacją dwóch poprzednich części- nie było jeszcze przecież paru kluczowych wątków, czy walk m.in. z Aoshi'm, czy Soujirou, na którą czekam od samego początku ;)

ocenił(a) film na 7
mordarg

Wiem, że już pewnie dawno po seansie, ale odpowiem :) Moim zdaniem obie te części wypadły gorzej jeżeli chodzi o wierność mandze. Bardzo wiele błędów logicznych, które wyłapią tylko fani (Amakakeru Ryu No Hirameki to imo najlepszy przykład błędu logicznego), zaniedbanie Joppongatana (aka 10 mieczy Shishio, czy tam jak kto chce :P) itp. itd. Zdaję sobie sprawę z tego, że po prostu musieli zmieścić jak najwięcej z sagi w tych 4 godzinach z hakiem, ale jednak pozostaje niedosyt, po imo genialnej pierwszej części. To moje pisiont groszy w tym temacie :)

ocenił(a) film na 7
Sisik2205

Nie widzę edita, a muszę poprawić Juppongatana* "oczywiście" ;)

Myślę, że lepiej by mi się to oglądało, gdybym nie był fanem mangi. Z drugiej strony czy bym tu wtedy w ogóle trafił ? :P

ocenił(a) film na 8
Sisik2205

mozna juz gdzies z napisami 3 czesc zobaczyc?

ocenił(a) film na 7
bociancyja

jest już w sieci film ale PL napisów jeszcze żaden rodak się nie podął wykonać : ( : ( tyż czekam :)

mordarg

Teraz jeśli ktoś znajdzie gdzieś film to niech szybko bierze się za niego albo ściąga. Bo Warner Bros Entrtainment ściąga wszystkie piraty. Jakieś 2 tygodnie temu znalazłam z angielskimi napisami, ale nie miałam czasu obejrzeć, dziś wchodzę na tą stronę, a filmu już nie ma. I to nie pierwszy raz. Wszystkie strony, które kiedyś znalazłam, albo weszłam szukając filmu z pl napisami dziś już są ściągnięte...

mordarg

Tutaj można obejrzeć z napisami pl :) tylko oglądajcie w czasie kiedy serwery nie są przeciążone bo wtedy strasznie przerywa...
http ://zobaczto.tv/film-online/20252-ruroni-kenshin-densetsu-no-saigo-hen-2014

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones