PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=693845}

Rurouni Kenshin: Kyoto Inferno

Rurōni Kenshin: Kyōto Taika-hen
7,3 2 579
ocen
7,3 10 1 2579
Rurōni Kenshin: Kyōto Taika hen
powrót do forum filmu Rurōni Kenshin: Kyōto Taika-hen

Jeśli wierzyć obcojęzycznym forom, to właśnie wyszedł zwiastun tego filmu:
http://www.youtube.com/watch?v=eE920aqeHFY
Polecam :)

keane

Ja już nie mogę się doczekać, po prostu zawał :D Oglądnęłam zwiastun 6-cio minutowy i naprawdę jestem pod wrażeniem, ciekawe tylko, jaki będzie film.
Takie pytanko: czy nie wiecie kiedy zostanie przetłumaczony na język polski?

ocenił(a) film na 9
Pearl158

A ja mam inne pytanie: gdzie można go obejrzeć lub znaleźć?
Bo jaram się już na maksa od kilku dni, a w Internetach ani widu, ani słychu...

rokusan

Niestety, nie mogę wkleić linku, ale wpisz to na yt: "Rurouni Kenshin Kyoto Taika Hen New Big Spoiler 11.07.2014" , raczej pierwszy filmik który wyskoczy. Bo jeżeli chodzi Ci o drugą część filmu, to na pewno nie ma jej jeszcze w Internecie...

ocenił(a) film na 9
Pearl158

Haha małe nieporozumienie :D
ten filmik na youtube już widziałam ;)

Chodziło mi o cały film, czy "wypłynął" już z Japonii? :)

rokusan

Nie, niestety jeszcze nie. Z tego co mi wiadomo, to najpierw musi w Japonii ukazać się na DVD, dopiero polskie zespoły będą tłumaczyć (jeżeli oglądasz po polsku). Obawiam się, że trochę sobie poczekamy - może w październiku będzie dostępny w Internecie.

ocenił(a) film na 9
Pearl158

Dla mnie bez znaczenia, mogę obejrzeć nawet w wersji bez napisów, trochę japoński umiem, poza tym dużo pamiętam z mangi/anime.

Myślę, że wersja RAW będzie szybciej może wyjdzie razem z drugą częścią.
Trzeba czekać :(

rokusan

Ja oglądam po angielsku lub po polsku.
A tak na marginesie, nie ma co się sugerować mangą lub anime. Co prawda, ja oglądałam tylko anime. Pierwsza część się trochę różniła od anime, więc i w kolejnych mogą pozmieniać. Wydaje mi się, że głównie skupią się na walce Kenshina z Shishio, pomijając chociażby wątek św. Magdalii. Mogą też coś dodać z wersji OVA, chociażby to o wczesnym życiu Kenshina (w 1 cz. było o pochodzeniu blizn na jego twarzy). :)

ocenił(a) film na 9
Pearl158

Tak, z tego co czytałam będzie wątek z przeszłości, sprawdzałam kto gra kogo i jest tam wymieniony chłopiec jako Shinta, więc ... :) Choć nic nie wspominają o Tomoe....
A wątek z św. Magdalią może się pojawić, bo w filmię ma zagrać jakaś francuska modelka, więc pasowałaby do tej roli :)

ocenił(a) film na 9
rokusan

EDIT:

Modelka nazywa się Lisa Ulliel, możesz zobaczyć zdjęcia na Google i sama oceń czy by pasowała do roli Magdalii :)

rokusan

Właśnie ją zobaczyłam ;) Wpisując tylko jej nazwisko od razu pojawia się wiadomość o jej występie w "Rurounim". Jedni piszą że faktycznie moze zagrać Magdalię, a inni że też Tomoe, bo podobno umie dobrze japoński. Sam reżyser jeszcze nic nie powiedział :) Podsycają tylko atmosferę XD

ocenił(a) film na 9
Pearl158

Nie pasuje mi do roli Tomoe :( Ale fajnie gdyby wątek z nią się pojawił :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones