PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=644479}

Ruroni Kenshin

Rurōni Kenshin
7,3 4 766
ocen
7,3 10 1 4766
Ruroni Kenshin
powrót do forum filmu Ruroni Kenshin

w mandze i anime siedzę już prawie 10 lat co za tym idzie widziałem rzeszę anime i kilka live
ekranizacji jak np Death Note który był dobry ale jeśli przyrównać go do anime to jak mrówka przy
dinozaurze wypadał. podobnie było z Basiliskiem / Shinobi . Ruroni Kenshin film live action łamie ten stereotyp /
Zdecydowanie najlepsza live ekranizacja mangi ever = lepsza od anime!!! ( ofc odnosząc się do tego okresu co film
obejmuje bodajże pierwsze 3/4 tomy mangi. zobaczymy jak będzie dalej ;) )

ocenił(a) film na 9
mordarg

Właśnie wyświetliło mi się fb powiadomienie, że pojawił się zwiastun drugiej części, bo podobno ma być trylogia. Ja zaczęłam kiedyś czytać mangę ale nie zabrnęłam za daleko. Więc będę oglądać dziś film numer jeden a później resztę. A skoro mówisz, że jest bardzo dobry, tym bardziej zobaczę ;)

ocenił(a) film na 8
aneant89

serio polecam :) ja tez nigdy mangi calej nie czytalem ani anime calego Kenshina nie widzialem. Tylko urywkowo bo wlasnie denerwowala mnie kreska i przeciaganie wszystkiego( w serialu ). Anime nie przetrzymalo proby czasu niestety xD. Ale film idealnie oddaje ta historie wg mnie : )

ocenił(a) film na 9
mordarg

Właśnie mnie też trochę kreska irytują a film genialny!!! Oglądałam i jestem po prostu zachwycona ;) A te walki, było kilka momentów tak świetnych, kiedy Rurouni wymachiwał mieczem, obracanie go w ręku, używanie rękojeści do zadania ciosu... I muzyczka dobrze dopasowana i sam główny bohater bardzo dobrze się spisał ;)Czekam na kolejny film ;)

ocenił(a) film na 8
aneant89

Fajnie że po latach zekranizowali pozostałe częsci :D Chyba pierwszy przypadek żeby cała dość długa manga została przeniesiona na live-action... ;)

ocenił(a) film na 7
mordarg

Kwestia gustu, ale chyba "Azumi" jednak lepsza, nie sądzisz? Zwłaszcza jedynka.

ocenił(a) film na 8
pazurrr1501

nie widziałem ale z chęcią obczaję :)

ocenił(a) film na 8
mordarg

edge of tommorow lesze manga all u need is kill

mordarg

z ciekawości; takie peruki są charakterystyczne dla ekranizacji mang? bo muszę przyznać, że to była jedyna rzecz, która trochę psuła mi seans.

ocenił(a) film na 8
skaltka

Tak ale takie czary są powrzechne ogólnie w japońsich filmach przygodowych. Taki mają klimat co zrobisz ;P- nic nie zrobisz xD mozna się uśmiechnąć pod nosem ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones