PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=638866}

Rycerz pucharów

Knight of Cups
5,6 5 846
ocen
5,6 10 1 5846
6,6 16
ocen krytyków
Rycerz pucharów
powrót do forum filmu Rycerz pucharów

Seria losowych obrazów połączona z losowo wypowiadanymi zdaniami, totalne dno, podziwiam ludzi którzy to za jednym podejściem obejrzeli, trzeba być idiotą aby traktować tą abominację poważnie i doszukiwać się w tym drugiego dna

ocenił(a) film na 3
wurpox

Przerost formy nad treścią! Piękne obrazki zupełnie o niczym!

ocenił(a) film na 3
wurpox

Zgadzam się, totalne dno. Omijać szerokim łukiem!!!!!!

wurpox

kochani, ten film nie powstał bez powodu, do Was nie trafił, ale są tacy, którzy wręcz pławią się w zachwycie :D i szczęśliwym trafem nie ominęli go szerokim łukiem :D

LisekPustyni

Zdecydowanie do ludzi szukających sensu życia być może Boga. Wbrew pozorom film ma bardzo prosty do wykrycia przekaz choć głęboki i ważny.Dla modnych filozofów widzących w filmach tylko fabułę bez bardziej znaczącego przekazu ten film będzie gównem. Ja widzę w tym filmie bardzo ważny przekaz który trafił do mnie niemal z siła Starego Testamentu gdy zacząłem pojmować słowa w nim zawarte. Być może właśnie brak znajomości Biblii sprawia że wielu ludzi uważa ten film za bezsensowny polecam przeczytać a potem obejrzeć jeszcze raz filmy tego pana, zapewniam inne spojrzenie na jego twórczość :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones