PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=638866}

Rycerz pucharów

Knight of Cups
5,6 5 823
oceny
5,6 10 1 5823
6,6 16
ocen krytyków
Rycerz pucharów
powrót do forum filmu Rycerz pucharów

Christian Bale to taki aktor, który często poświęca się dla roli. A to schudnie kilkadziesiąt kilo, a to przytyje; i tym podobne. Tym razem musiał ssać stopę Natalie Portman. Biedny. Ciekaw jestem, ile było dubli tej sceny i ile razy stopa Natalie lądowała w ustach Christiana.

Rey_Aviador

Ja wiele bym oddał żeby móc possac jej stopę:)

PynioS

Trzeba mieć na prawdę jebnięta fobię jak lizać obleśne stopy.

jotubyl

to fetysz nie fobia. jakby miał fobię to by napisał "Trzeba mieć na prawdę jebnięty fetysz jak lizać obleśne stopy."

bies

zajebista riposta :)

ocenił(a) film na 6
bies

@ bies Tego wieczora wygrałeś dla mnie internety! Jak napisała już stefcia: zajebista riposta!

bies

Podpisuję się obiema rękami i ... jeszcze "nogą" pod powyższymi odpowiedzialni w kwestii Twojego komentarza odnośnie kwestii fobia - fetysz. Bardzo trafne :-)

ocenił(a) film na 6
bies

Naprawdę piszemy NAPRAWDĘ łącznie.

jotubyl

Podofilia, najbardziej powszechny z fetyszy. Get over it

ocenił(a) film na 4
Rey_Aviador

Właśnie.Chciałam zwrócić uwagę na fakt posiadania przez Portman brzydkiej stopy, (już od czasów "Black Swan").Kieruję się opinią rasowego fetyszysty stóp.A moja jest taka , że scena powinna być usunięta...mnie się normalnie aż "dzwigło"...

kozzy82

Mnie również! :D Ergo - kompletnie niepotrzebna scena. I również uważam, że stopa Portman do najpiękniejszych nie należy. Także jej pupa jakoś nie zrobiła na mnie wrażenia, pup to przeciętny wg mnie. Zainteresowanych odsyłam do tej "krótkiej buły": http://www.filmweb.pl/film/Hotel+Chevalier-2007-459291

ocenił(a) film na 4
Rey_Aviador

Cała ta Portman,to jakaś przereklamowana jest.Jedyna fajna jej rola to była w "Léon"."Star Wars".Ewentualnie "Closer".A potem długo,długo nic."Goya's Ghosts"-tragedia-szkieletor,nie kobieta.No,podsumowując...to chuda taka , co nawet cienia nie rzuca.Powiem otwarcie nie lubię jej stylu grania.Wszedzie tak samo.

kozzy82

Dobrze, że chuda. Za chuda? :) W "Léon" była perfekcyjna, potem już właściwie w niczym mi się nie podobała. No, może z wyjątkiem "V for Vendetta". Natomiast uważam, że we wszystkich częściach "Star Wars" była koszmarna - raczej nieczęsto zgadzam się z krytykami filmowymi, ale w tym przypadku stoję za nimi murem. ;)

kozzy82

Czyli tak chuda że aż sie to przekłada na jej styl grania? Coś plączesz tę swoją ocenę.

ocenił(a) film na 4
Metropholis

http://www.wikifeet.com/Natalie_Portman

kozzy82

Chodzi mi o Twoją wypowiedź, gdzie wygląd aktorki wiążesz z jej talentem aktorskim. Daleko mi do uznania Portman za wybitną aktorkę, ale do tej oceny biorę pod uwagę jej sposób gry, charyzmę a nie to czy nie jest za chuda lub ma kształtną stopę (do stopy się nie czepiam bo stopa jak stopa).

ocenił(a) film na 4
Metropholis

Naprawdę tak stwierdziłam?Proszę zatem,o cytat.Może byłoby łatwiej.

kozzy82

"Cała ta Portman,to jakaś przereklamowana jest.Jedyna fajna jej rola to była w "Léon"."Star Wars".Ewentualnie "Closer".A potem długo,długo nic."Goya's Ghosts"-tragedia-szkieletor,nie kobieta.No,podsumowując...to chuda taka , co nawet cienia nie rzuca.Powiem otwarcie nie lubię jej stylu grania.Wszedzie tak samo."

1. Twierdzisz, że Portman jest przereklamowana.
2. Potem wymieniasz filmy.
3. Nagle wyskakujesz z tekstem "tragedia-szkieletor" jakby miało to cokolwiek wspólnego z jej rolą.
4. Podsumowujesz zdaniem "chuda taka, cienia nie rzuca" - znaczy co? Miałas uzasadnić czemu jest przereklamowana a nie czy Ci się jej figura podoba.
5. Potem jakby nigdy nic ciągniesz zdaniem, że nie lubisz jej grania bo wszędzie gra tak samo. Tylko że argumenty jakich użyłaś do obrony swojego zdania są żadne. Bo albo piszesz w czym była niezła albo jak źle wygląda bo jest chuda. Pomijam fakt, że wyglądowi Portman raczej nie da się nic zarzucić - jest szczupła i drobna ale czy to się komu podoba to kwestia gustu (choć moim zdaniem jest ładną kobietą o delikatnej urodzie ale to nieistotne przy ocenianiu kogoś w swym fachu).

ocenił(a) film na 4
Metropholis

I co w związku z tym?

kozzy82

Że to bez sensu.

Metropholis

no, zdewastował elegancko

ocenił(a) film na 7
kozzy82

Ładna stópka, ładna aktorka. Nie oceniam jej warsztatu w tym momencie. Widać niektórzy leczą jakieś kompleksy, ale jakby kiwnęła palcem taka Natalie to by na kolanach szli :P Druga sprawa, że Bale nie ogarnął tej stópki i dlatego słaba scena. Mógł się bardziej przyłożyć ;)

ocenił(a) film na 4
NYK-MSG

"Widać niektórzy leczą jakieś kompleksy, ale jakby kiwnęła palcem taka Natalie to by na kolanach szli :P Druga sprawa, że Bale nie ogarnął tej stópki i dlatego słaba scena."

Scenariusz do filmu był bardzo ogólny, zaś wszystkie sceny były improwizowane.
89 minuta filmu.
Portman z premedytacją wepchneła stope do ust biednego Bale`a...
Przy czym wyraźnie widać, że on chetnie by jej , te nieforemne palce...odgryzł ;)
Z reguły kobieta odkrywa wdzięki a wady stara się ukryć.
I kto tu leczy kompleksy...?
Wolałabym , żeby Portman nie kiwała palcem , (szczególnie tym drugim albo trzecim , które są dłuższe od palucha).Bo mi się z E.T kojarzy.
Scena miłosna miała być romantyczną...ale wyszła jakaś..taka niesmaczna.
Bale powinien wziąc sprawy w swoje ręce i wepchnąc w usta Portman...swoją stopę :P
Chyba byłoby bardziej romantycznie.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 4
fabio

Bardzo niepoprawna politycznie i gramatycznie wypowiedź xd

ocenił(a) film na 8
kozzy82

Za to kobiety to lubią.

kozzy82

Ale Natalie Portman to Natalie Portman, a nie "Stopa Natalie Portman". Ma nieładną stopę. Dżizas, no i co z tego? Skrytykuj Stphena Hawkinga. On też ma pewnie brzydkie stopy. Co, nie wypada?

ocenił(a) film na 4
Lukas_Art

@Lukas_Art Skoro naprawdę ten temat nie jest interesujący,to po co wypowiadać się w tym wątku,bądź go czytać...?

kozzy82

Skoro Ciebie interesują tak skomplikowane sprawy, jak stopa Natalie Portman, to gratuluję i czym prędzej ulatniam się z tego wątku. Bo masz rację - jest mało interesujący.

ocenił(a) film na 4
Lukas_Art

Mnie interesuje,hipokryto.Wróć, biedaku, za parę(naście) latek może.

kozzy82

Dobrze, już dobrze. Nie stresuj się tak. To, że interesujesz się stopą Natalie Portman bardzo dobrze o Tobie świadczy, bowiem chociaż czymś się interesujesz.
Oby tak dalej.
Pozwól, że zapytam: co masz w planach? Co może się stać kolejnym obiektem Twoich zainteresowań? Proponuję nos Gerarda Depardieu. Zaiste, poważny temat ;D

ocenił(a) film na 4
Lukas_Art

Mam wszechstronne zainteresowania...nie ma nic piękniejszego , niż pobudzać ludzi do śmiechu...
P.S-Nie chodzisz przypadkiem potajemnie , by śmiać się do piwnicy...?

kozzy82

Chodziłbym gdybym był pewien, że spotkam tam chociaż w połowie tak przezabawnego człowieka jak ty.

ocenił(a) film na 4
Lukas_Art

Chodząc śmiać się w samotności...możesz sobie mnie wyobrazić...ewentualnie zabawne stopy Portman...powodzenia.
Żegnam,nie kłaniając się.

kozzy82

Ja też się nie kłaniam.
Kłaniam się tylko w piwnicy. Ze śmiechu.

ocenił(a) film na 4
Lukas_Art

Na zdrowie! :)

kozzy82

i co dorośliście już, czy nadal obrzydza was całowanie stopy kobiety? xddddddd

ocenił(a) film na 4
radoslawzal

Nie wiem, nigdy tego nie robiłam, bo po co.

Lukas_Art

Kto by pomyślał że stopa Natalie Portman doczeka się własnej dyskusji na Filmwebie...

Metropholis

Natalie powinna być dumna...

perun_6

Jej stopa również.

Rey_Aviador

Dziękuję - już dawno tak się nie uśmiałam. Świetny temat:)

nan_s

:)

ocenił(a) film na 7
Rey_Aviador

A ja Panu Bale`owi zazdroszczę :)

Rey_Aviador

Mnie najbardziej ciekawi, jaka była reakcja małżonki Christiana Bale'a gdy oglądała męża ze stopą Natalie w ustach

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones