PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=34258}

Rycerze z Szanghaju

Shanghai Knights
7,0 43 269
ocen
7,0 10 1 43269
5,7 6
ocen krytyków
Rycerze z Szanghaju
powrót do forum filmu Rycerze z Szanghaju
WhiteDemon

Wiedziałam że go skądś znam ale niezgadłabym że to Littlefinger (był taki młody) ;)

ocenił(a) film na 9
ola123456z

No w sumie nie aż taki młody, bo 35 lat miał wtedy, ale faktycznie wyglądał bardzo młodo:) Aidan w ogóle się ładnie starzeje^^

ocenił(a) film na 8
WhiteDemon

Ja od razu rozpoznałam bo często oglądam ten film :)

ocenił(a) film na 9
silje90

;) Ja akurat byłam u siorki kiedy to oglądałam i ona paczy na ekran w momencie kiedy się pojawił i tak strzeliła palcami i drze się;
"EJ, JA TEGO GOŚCIA SKĄDŚ ZNAM, ZARAZ SKĄD ON...AAA, NO JAAA, Z GRY O TRON!!"
Sikałam z niej:)

ocenił(a) film na 8
WhiteDemon

Ten komentarz jest taki ... nie wiem jak to skomentować. Ile masz lat ?

ocenił(a) film na 9
ostatnisprawiedliwy_1771

Jak nie wiesz to nie komentuj. Po co się błażnić^^.

WhiteDemon

Jak oglądałem GoT, to się zastanawiałem "skąd ja znam tego kolesia?". Sprawdziłem na filmwebie i okazało się, że zagrał w komedii z Jackie Chanem. No cóż, już w tym filmie spiskował by zasiąść na tronie ;)

ocenił(a) film na 7
NikKlik

Kurczę, muszę ten film jeszcze raz obejrzeć, bo Aidana wtedy jeszcze nie znałam. Dużo go tutaj jest?

Black_Falcon

Sporo, główny czarny charakter.

ocenił(a) film na 7
NikKlik

Oops :).

Koniecznie musze to obejrzeć w takim razie. (A co ciekawe, jakoś do obejrzenia GoT przekonać się nie mogę, znam go z zupełnie innego serialu).

Black_Falcon

Czyżby Queer as Folk? Nie oglądałem, ale słyszałem, że dobry ;)

ocenił(a) film na 7
NikKlik

Dokładnie tam. Grał tam gościa, którego...eee, niby nie powinno się lubić, ale jednak się uwielbiało :). Jak zwykle :D.

Z tym, że to film o homoseksualistach, może też być szokujący (jeśli chodzi o jeden wątek, w sumie główny), więc nie jestem pewna, czy Cię zainteresuje. Mnie się podobał (serial, ale Aidan w nim też ;))).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones