PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31067}

Rycerze

Knights
5,8 492
oceny
5,8 10 1 492
Rycerze
powrót do forum filmu Rycerze

To jest film :)

ocenił(a) film na 10

Super film. Juz dawno go nie ogladalem, ale z przyjemnoscia zrobilbym to jeszcze raz. Streszczenie filmu nie do konca mowi prawde. Bo ztego co ja pamietam to jest film o pewnej panience ktora sprzeciwia sie cyborgom, a kiedy poznaje jednego z nich(tego o ktorym mowa w streszczeniu, czyli tego ktory eksterminuje swoich pobratymcow), staje sie jego uczennica i szukajac brata przemierza swiat przyszlosci pomagajac ludziom i niszczac cyborgi. Pamietam jeszcze jedno - zakonczenie, ktore wskazywalo na to, ze moze powstac 2 czesc. Ale czy powstala tego nie wiem. A moze ktos wie????

użytkownik usunięty
Ar_Gerad

Ten film miał być pilotem serialu. Niestety serial nigdy nie powstał. Szkoda , mógł byc naprawdę niezły. Lance Henriksen rządzi!!!

ocenił(a) film na 6

lance rzadzi jak zwykle.. :D

Ar_Gerad

dokladnie, tez malo pamietam, za mlodu ogladalem i byl kozacki, kristofferson na koncu zamontowal sobie nogi od innego cyborga, a ta panne zdaje sie ktos porwal i odlecial, i tak sie skonczylo...

ocenił(a) film na 10
404

Dla mnie rządziła tutaj Kathy Long. Pamiętam, że za dzieciaka strasznie mi się podobała w tym filmie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones