PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=38602}

Rytmy nocy

The Last Days of Disco
5,9 886
ocen
5,9 10 1 886
6,3 3
oceny krytyków
Rytmy nocy
powrót do forum filmu Rytmy nocy

Świetny.

ocenił(a) film na 9

Sugerując się ocena z filmwebu zwlekałem z obejrzeniem tego filmu. Błąd! Obraz jest
świetny.
Nowy Jork wczesnych lat 80, grupa wykształconych, młodych ludzi, w dzień skupiających się
na karierze zawodowej, wieczorami bawiąca się w klubach przy przebojach muzyki disco,
które wielu z Nas doskonale pamięta.
Aktorstwo jest dobre, postacie charakterystyczne, pozwalające chyba każdemu widzowi
zidentyfikować się, z którąś z nich. Fabuła jest wielowymiarowa, a zabawne i inteligentne
dialogi przywodzą na myśl twórczość mistrza Allena.
Dodatkowy smaczkiem jest piękna Kate Beckinsale i Robert Sean Leonard, zwany w
pewnych kręgach doktorem Willsonem.
Polecam

_ZeT_

Zgadzam się, tak niska ocena dla tego filmu to nieporozumienie, a to chyba przez internetowe dzieciaki, z tym ich FILM NUDNY I TYLE!!!, ręce opadają...
A film świetny, no i z moją ulubioną muzyczką w tle:)

ocenił(a) film na 8
Danielburg

Też się podpisuję. Świetny film, ta ocena to jakieś nieporozumienie. Chloe Sevigny zjawiskowa, oczu nie można od niej oderwać.

ocenił(a) film na 7
_ZeT_

W skrócie: prawda prawda warto obejrzec zwłaszcza dla dialogów! podoba mi sie w nim to ze nawet na temat bajki potrafia stworzyc dyskusje;)..

_ZeT_

Także zgadzam się z Waszymi opiniami. Wczoraj obejrzałem ten film na Polsacie. Polecam!

ocenił(a) film na 8
_ZeT_

Muszę przyznać, że decydując się obejrzeć ten film kierowałem się myśleniem: "byle obejrzeć coś znośnego". Okazał się znacznie lepszy - a fanem klimatów disco nie jestem :P

Natomiast ocena faktycznie jest krzywdząca, ale najbardziej zaskakująca jest ilość głosów - 233?? To wygląda tak jakby nigdzie tego filmu nie emitowano

ocenił(a) film na 7
grejwi

Ja podobnie, chociaż do argumentu "byle film był znośny" doszła właśnie muzyka. Lubie disco i właśnie sobie słucham sobie filmowego Chic - Good Times. :) Było jeszcze parę świetnych nutek. Dobrze że Polsat nie przekombinował z tytułem, bo pewnie włączył bym coś innego.
Co do oceny filmu -oprócz muzyki i świetnego klimatu w klubach, sama fabuła była całkiem niezła do momentu jak o Chloe Sevigny zaczli walczyć kumple. Od tego czasu film mi się jakoś zaczął niemiłosiernie ciągnąć, może to winna tego że było poźno, sam nie wiem.
A scena z paleniem płyt na stadionie, bójki, hasła "disco sucks". Nie mogłem na to patrzeć.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones