PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=714745}

Ryzykowny układ

Criminal Activities
5,8 3 311
ocen
5,8 10 1 3311
Ryzykowny układ
powrót do forum filmu Ryzykowny układ

Miłe zaskoczenie

ocenił(a) film na 6

Nie nazwalabym tego filmu thrillerem lecz lekką sensacją. Nie zmienia to jednak faktu, że zaskoczył mnie. Warto obejrzeć do samego końca, bo przyznam, że w pewnym momencie chciałam wyłączyć. Pomyślałam sobie...Ok, czterej kumple, którzy porywająca szemranego gościa i stają się częścią mafijnego świata o którym nie mają pojęcia. Wiem jak to się skończy...ale obejrzała do końca i zaskoczył mnie taki finał . Jak dla mnie film zasługuje spokojnie na średnią powyżej 6.

ocenił(a) film na 6
Virta

zgadzam się. niewygórowane kino, lekkie ale z ciekawym zakończeniem. Kino raczej klasy B, dawniej powiedzielibyśmy że na VHS :) Ale miło się oglądało nie powiem, że nie

Virta

Dostalismy z tego napisalas cos jak CZAS SURFEROW. Tam mamy 4 kolesi ktorzy nie maja pojecia o gangsterce po namowie swojego szefa ktorego gra B.Linda porywaja faceta. Potem ucinaja mu palec wysylaja go jego konkubinie liczac na to ze dostana za niego okup... Przez tamte zdarzenie stali sie czescia mafijno gangsterskiej historii... Polski film byl 10 lat przed tym filmem i jestem ciekaw czy scenarzysta wogle wiedzial ze powstal wczesniej CZAS SURFEROW ;-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones