PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=714745}

Ryzykowny układ

Criminal Activities
5,8 3 313
ocen
5,8 10 1 3313
Ryzykowny układ
powrót do forum filmu Ryzykowny układ

Maskryczny film, o prostu katastrofa.

ocenił(a) film na 7
williammunny

Szczerze to nie wiem,dlaczego tak nisko oceniasz ten film? Jak dla mnie był dobry,była fajna intryga i spore zaskoczenie na końcu oraz ogólnie był dobrze zagrany.Jak dla mnie bardzo fajny,lekki kryminał.

PIOTREK_7

Piotrek, oglądałem ten film tylko ze względu na Pitta którego polubiłem w BOARDWALK EMPIRE tutaj zgodzę się z ty że końcóka byla fajna ale nie dla tego scenariusza nie dla tych aktorów i przede wszystkim nie dla tego reżysera

williammunny

Zanim kogoś zaczniesz krytykować, zwróć uwagę na jakość swoich komentarzy. Jeśli zdobyłeś się na krytykę (każdy ma prawo do własnej opinii), zrób to w takiej jakości, jakiej się spodziewałeś w krytykowanej produkcji.

przybyt

możesz podrywać kogoś innego? zostaw swoje tanie moralizatorstwo dla takich jak ty.

ocenił(a) film na 6
williammunny

Żadnej katastrofy nie ma, umówmy się, że nikt z nas nie ogląda samych arcydzieł, czy filmów bardzo dobrych, nie jest to z zamierzania jakieś wielkie kino, ale film całkiem udany, który jak nic zasługuje na co najmniej 5 - jeśli ktoś daje już niżej, to sam ma problem, a nie jest to problem filmu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones