PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=630819}

Rzeczy niczyje

Jool-tak-dong-si
5,3 125
ocen
5,3 10 1 125
Rzeczy niczyje
powrót do forum filmu Rzeczy niczyje

gejostwo

ocenił(a) film na 1

Albo głębia autora, który chciał nam przekazać takie niesamowicie artystyczne, a nawet powoli wkraczające w metafizykę treści, bo przecież jak inaczej można nazwać, gdy reżyser pokazuje, jak jeden mężczyzna robi innemu fellatio, co jest zupełnie z fabułą niepowiązane i nie mam pojęcia o większym sensie tej sceny (oprócz wywołania odruchu wymiotnego u bardziej moralnej części widowni), albo ociekające perwersją sceny gdy jeden mężczyzna myje innego, po czym się obściskują w rytm muzyki karaoke, igrając przy tym z różnymi skomplikowanymi motywami filmowymi, wkraczając na łono symboliki, igrając z paradygmatami, albo to ja jestem jakiś ograniczony i nie rozumiem, że bezpruderyjność buchająca z tych scen, wystrzelająca gwałtownie niczym nasienie przy ejakulacji, pozwala widzowi na batalię z tematami tabu, na zaakceptowanie społeczności seksualnie odmiennej, a przy tym rozkoszować się kilkoma kadrami, które reżyser nawet nie umiał sklecić w fabułę. Nie, to chyba jednak nie moja wina.

ocenił(a) film na 8
VoxCallidus

No chyba jednak Twoja.

ocenił(a) film na 7
VoxCallidus

Jak tacy ludzie w ogóle trafiają na takie filmy? To mnie zawsze najbardziej zastanawia.

ocenił(a) film na 1
Beermeister

Byłem na festiwalu Nowe Horyzonty. Dawno nie widziałem tak gównianego filmu jak tamten.

ocenił(a) film na 7
VoxCallidus

Stateless Things na pewno nie jest wybitny, ale patrząc na co poniektóre z oglądanych przez ciebie filmów, mam trudności z uwierzeniem w twoje słowa.

ocenił(a) film na 1
Beermeister

Tak? Ciekawe!

VoxCallidus

O, czyli na Nowe Horyzonty jeżdżą także prostacy. :(

VoxCallidus

Oj straszne ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones