PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=9606}

Rzeka wichru

Slipstream
5,1 101
ocen
5,1 10 1 101
Rzeka wichru
powrót do forum filmu Rzeka wichru

bardzo dobry film sf, bez komputerowych efektów,to już chyba klasyka sf, bardzo polecam

malutki

Po latach wracam do swojego komentarza, czy nikt nie oglądał tego filmu ? Niezależnie od kasety/ legalnej/ oglądałem ten film wcześniej na pirackiej i jak na tamte czasy był niezły

malutki

Dopiero go wyczaiłem i Twój komentarz mnie zachęcił do poszukiwać. Mało ocen, niska średnia mnie nie zniechęcają. Lubię takie klimaty, więc poszukam go dziś w sieci.

malutki

Ktoś czasem ogląda :)
Dobry film, zaskakująco przyzwoite aktorstwo - Bob Peck I szczególnie.
Bob Paxton powinien zrobić większa karierę - pasował by do ról typu 'scaudrel'.
Mam sentyment do takich klimatów, i aury kina 'za zakrętem mainstreamu'.
Przyjemne emocje dostarczył, polecam.

malutki

Potwierdzam, świetny film, niestety praktycznie nieznany.

ocenił(a) film na 2
Mordechaj_Sauerland

A mnie okropnie zmęczył... zrobiony mega amatorsko... fabuła kiepawa... tylko te znane nazwiska... nie wiem co oni tam robili... przegrali jakiś zakład czy coś?

ocenił(a) film na 3
JohnnY_8

Zgadzam się, chaos i nuda, sceny przeskakiwane, jakby wycięto za dużo materiało, gadanie trochę o niczym i bezsensowne zachwycanie się tańcami i innymi rozpraszaczami, zamiast skupić się na filmie. Ciężko powiedzieć, o czym on właściwie jest, bo na początku wydaje się, że o robocie, który nas zbawia, ale w sumie to tylko cisną go bez sensu ciągle i na końcu wszystko przestaje mieć sens.

RipRoy

Czyli jednak nie warto?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones