PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=690000}

Rzymska aureola

Sacro GRA
5,5 469
ocen
5,5 10 1 469
5,8 6
ocen krytyków
Rzymska aureola
powrót do forum filmu Rzymska aureola

No to...

ocenił(a) film na 8

Kiedy w Polsce?

Sqrchybyk

Lepiej - kiedy na torrentach?

Sqrchybyk

dokument o obwodnicy Rzymu? ciekawe który dystrybutor da se strzelić w nogę

ocenił(a) film na 8
polityk2

Ze względu na nagrodę jaką dostał będzie u nas prawie na pewno, oczywiście w limitowanej dystrybucji (jak zresztą chyba wszystkie dokumenty, może poza tymi typu "1D: This is us"). Pytanie tylko kiedy, bo np. na poprzedniego zwycięzcę Wenecji czekać trza 14 miesięcy.

ocenił(a) film na 6
polityk2

Opatrzę każdą, nawet największą, ranę ;)

ocenił(a) film na 5
Sqrchybyk

Za tydzień.

ocenił(a) film na 8
Niskobudzetowy

Zdążą napisy zrobić? ;)

ocenił(a) film na 5
Sqrchybyk

Spokojnie.

Sqrchybyk

Ciekawe kto już zdążył obejrzeć ten dokument i tak nisko ocenić ;P Żarty żartami, ale przyzwoitość też musi istnieć... ;)

ocenił(a) film na 8
MF13

Chyba wszystkie filmy konkursowe mają po kilka głosów. Wszak redaktorzy i niektórzy dziennikarze obecni w Wenecji też mają konta na FW.

Sqrchybyk

Przynajmniej się wyjaśniło.

ocenił(a) film na 6
Sqrchybyk

Na Internetach już jest. Napisów w jakimkolwiek języku aktualnie brak.

ocenił(a) film na 8
magmos

Dziękuję za cynk, ale nie skorzystam.

Sqrchybyk

http://www.wiosnafilmow.pl/filmy-festiwalu/rzymska-aureola/

ocenił(a) film na 8
Borysa

Dzięki... Szkoda, że dali ten film na otwarcie, a nie na zamknięcie - za tydzień może bym dał radę. No ale jak już jest polski tytuł (całkiem zgrabny ;)), to chyba bliżej niż dalej do premiery w zwykłej dystrybucji :)

Sqrchybyk

To dobrze się składa, bo za tydzień tez będzie wyświetlany - sobota 12.04 o godz. 16.30 :P

ocenił(a) film na 8
Borysa

O! Dzięki podwójnie, nie zauważyłem. Może się uda...

ocenił(a) film na 8
Sqrchybyk

Nie udało się...

Sqrchybyk

To jest polski tytuł festiwalowy. Pewnie nie prędko, jeśli w ogóle będzie dystrybucja w kinach...

magmos

Są już napisy, w tym dobre angielskie. :)

Davus

Dodam, że film fajny, choć bez wyraźnej konstrukcji i konkluzji. Taka tam obserwacja ciekawych aspektów życia z tytułowej obwodnicy Rzymu. Nie wiem, czy na Złotego Lwa, ale taka decyzja to nie obciach dla jury. :P

Davus

P.S. Po namyśle (i przypomnieniu sobie, co było w weneckim konkursie w ubiegłym roku) stwierdzam, że Rosi słusznie wygrał z Miyazakim (ale to oczywiste, bo Miyazaki wyjątkowo słaby w "Kaze tachinu") i nawet mogę powiedzieć, że z Dolanem ("Tom"), ale już nie z Franco ("Child of God") i Frearsem ("Tajemnica Filomeny"). Tak czy owak - wygrana Rosiego nie boli: jego film prezentuje poziom porównywalny do kilku wcześniejszych zwycięzców z tego stulecia (choćby "Martwej natury", "Very Drake", "Sióstr magdalenek"), a od "Libanu", czy "Somewhere" jest nawet lepszy. Z drugiej strony: "Pieta" Kima rok wcześniej była zwycięzcą bardziej godnym, a od poziomu "Powrotu" Zwiagincewa i obu zwycięzców Anga Lee ("Brokeback Mountain", "Ostrożnie, pożądanie") dzielą Rosiego lata świetlne. :)

ocenił(a) film na 8
Davus

Że też ci Bóg nie łamie tych palców, którymi podobne bezeceństwa wypisujesz...

Sqrchybyk

Do czego pijesz? Przecież wszystkie moje osądy są bezapelacyjnie trafne. Zwłaszcza ten o Miyazakim. :P

ocenił(a) film na 8
Davus

Jeszcze kilka takich tekstów, a zacznę prenumerować "Egzorcystę" i odwiedzę cię...

Sqrchybyk

? "Prenumerować"? :0

ocenił(a) film na 8
Davus

No przeca jest takie pismo. Nie wiedziałeś? Nie odwiedzasz w Empiku działu "Hobby"?

Sqrchybyk

Szczerze to nie. :P Ale spox. :)

magmos

dzięki za informację;)

Sqrchybyk

W moim kinie lokalnym jest w 6 lutego roku 2015 wiem, że to jest strasznie późno od premiery, ale nie widziałam i nie będę nielegalnie ściągać tylko pójdę do kina do którego mało kto u mnie w mieście chodzi bo wszyscy wolą masowego Heliosa :)
a ja pójdę na coś innego, nieszablonowego..

ocenił(a) film na 8
CukierekOlunia

Wtedy jest ogólnopolska premiera, w Krakowie też będzie i też zamierzam iść... Pytanie w sumie już nieaktualne :)

Sqrchybyk

Nie wiedziałam, że wtedy jest ogólnopolska premiera, myślałam, że w moim małym kinie dają starsze filmy.
Cóż mogę powiedzieć, życzę Ci miłego seansu.

ocenił(a) film na 8
CukierekOlunia

Nawzajem :)

ocenił(a) film na 8
CukierekOlunia

I jak, byłaś już w kinie? Jakie wrażenia?

Sqrchybyk

Nie byłam bo miałam pracę z certyfikatem, a już nie leci

ocenił(a) film na 8
Sqrchybyk

Ludzie oczekiwali od de mnie nie których rzeczy szybciej niż to było to wcześniej ustalone. Ten film już nie obejrzę bo trudno jego dostać, ale za to jadę do teatru na Dziady bez cenzury oraz pójdę do kina na Viviane chce się rozwieść, też zapowiada się dobrze.

ocenił(a) film na 8
CukierekOlunia

Dobre i to :) Na Viviane też się wybiere.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones