PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=9308}

Rzymskie wakacje

Roman Holiday
7,9 62 697
ocen
7,9 10 1 62697
7,7 24
oceny krytyków
Rzymskie wakacje
powrót do forum filmu Rzymskie wakacje

To chyba niemozliwe. Jej urok osobisty ma tak wielka sile ze zadna wspolczesna aktorka nie ma szans jej dorownac, a tymbardziej zastapic. Rzymskie wakacje to najpiekniejszy film o milosci jaki widzialam. To juz klasyka i grzechem byloby go nie zobaczyc.Cudo:)ktore polecam wszystkim

ocenił(a) film na 9
comeawaywithme

Zgadzam się w 100%. To przepiękny film. Czasem aż szkoda,że wielu pyta "a co to za film?" No więc trzeba tłumaczyć i tłumaczyć.......:) i mówić, że warto go obejrzeć:)Pozdrowienia.

ocenił(a) film na 10
zizu_belch

No i znow w telewizji!!! Roman Holiday widzialam juz moze z 7 razy, za kazdym razem kiedy go tv puszcza ogladam znow i za kazdym razem zachwyca mnie na nowo. To chyba za sprawa cudownej pary Audrey i Gregory'ego. Ach coz to za urocze kino

comeawaywithme

A ja- aż wstyd sie przyznać- widziałam ten film po raz pierwszy i muszę przyznać, że jestem pod jego kompletnym urokiem. To jeden z najlepszych filmów jakie w życiu widziałam i muszę koniecznie obejrzeć inne produkcje z Audrey. Mam nadzieję, że pojawią się może w TV? W każdym razie film jest naprawdę cudny, a Audrey wprost urocza. Chociaż równie wielkie wrażenie wywarł na mnie Gregory Peck . Film niemal idealny...

ocenił(a) film na 9
comeawaywithme

Zgadzam się. Obejrzałam z Audrey trzy filmy ("Kiedy Paryż wrze", "Zabawna buzia" i "Rzymskie wakacje" niedługo także w planach mam zobaczyć "Śniadanie u Tiffany'ego") i zakochałam się w niej ;). Urok, wdzięk, gracja, talent. A "Rzymskie wakacje" to do tej pory najlepsza komedia romantyczna jaką w życiu widziałam :).

ocenił(a) film na 10
Coward

Tak "Rzymskie wakacje" to numer jeden wsród komedii romantycznych, i jak miło słyszec ze nie tylko ja mam takie odczucia:)
Wydaje mi sie ze gdyby zamiast Audrey, ksiezniczke zagrala inna aktorka a zamiast Pecka inny aktor, to nie bylo by juz to samo, zabraklo by w nim tej swiezosci, niepowtarzalnego uroku, ktory posiadaja Audrey i Greg. Zadna para aktorska nie jest w stanie im dorownac:)

ocenił(a) film na 9
comeawaywithme

Tak, to prawda, to dzięki nim i klimatowi niesamowitego miasta - Rzymu :).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones