PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=9308}

Rzymskie wakacje

Roman Holiday
7,9 62 697
ocen
7,9 10 1 62697
7,7 24
oceny krytyków
Rzymskie wakacje
powrót do forum filmu Rzymskie wakacje

PO prostu wspanialy cudowna audrey i gregory tylko glupie zakonczenie troche :(

użytkownik usunięty
angela_bee

Czytałam biografię Audrey i tam było napisane, że to była jedna z pierwszych komedii romantyccznych, która nie skończyła się dobrze, więc w tym wypadku należy się chyba plus za oryginalność. W sumie i teraz komedia z takim zakończeniem nie zginęła by w tłumie :).

użytkownik usunięty
angela_bee

A co, lepiej by było gdyby ona z nim została czy coś w tym stylu ? To by było takie przewidywalne...

ocenił(a) film na 8
angela_bee

Dla mnie właśnie takie zakończenie było oczywiste:) ona księżniczka, on amerykański dziennikarz - nie mogło być inaczej... i uważam, że dzięki temu film miał swój urok, bawił i wzruszał. 'Rzymskie wakacje' to drugi film z Audrey H., który oglądałam z wielką przyjemnością. Poraz pierwszy urzekła mnie w 'Śniadaniu u Tiffaniy'go', gdzie zachwyca swoim wdziękiem, subtelnością i tym czymś:)

martina_s

Kurde no niby zakonczenie oczywiste ale i tak szkoda bo wiekszosc tego typu komedi konczy sie happyendem. No i tutaj hmm jakis bardziej realistyczny ten film. Mi sie podobal ten film gdzie audrey grala zakonnice i jak byla niewidoma ( niestety nie pamietam tytulow filmow:(

użytkownik usunięty
angela_bee

"Historia zakonnicy" i "Doczekać zmroku" ;).

angela_bee

dlaczego? zakończenie nawet fajne, nie we wszystkich filmach musi być happy end, nie? audrey i gregory byli śliczni, a najfajniejsza była scena jak na głowie tego gościa rozwaliła gitarę. nie ma to jak stare filmy...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones