PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=195202}
4,6 32 343
oceny
4,6 10 1 32343
2,1 10
ocen krytyków
S@motność w sieci
powrót do forum filmu S@motność w sieci

...

użytkownik usunięty

Film nie zrobił na mnie właściwie żadnego wrażenia..z wyjątkiem lekkiego niesmaku..ot historyjka zbudowana na współcześnie zupełnie typowym po_pierdywaniu do siebie wzajemnie poprzez bezpieczną barierę jaką daje kontakt wirtualny..jaki człowiek-taki etos..degradacja relacji międzyludzkich i pozbywanie się wszelkich hamulców moralnych..kolejny przykład, jak człowiek pozbawiony zdrowej sfery uczuciowej upokarza się i poniża, szukając wrażeń i zaspokojenia na śmietnisku emocjonalnym...to oczywiście tylko moje zdanie w temacie tego filmu, oraz moje podejście do wykorzystywania internetu jako elementu wypełniającego część mojego życia...

ocenił(a) film na 8

zupełnie się z tobą nie zgadzam. Dwoje nieszczęśliwych ludzi szukają kontaktu, bo Ewa nie znajduje w mężu bliskości i zrozumienia po stracie dziecka a Jakub ma tylko sławe. Oni nie szukają bliskości cielesnej a platonicznej...potrzebują czuć się potrzebnymi jakies drugiej osobie. I może masz racje, bezpieczne jest to w Internecie, ale jak wielką oni mieli potrzebe bycia jedynie w kontakcie, ze tak długo zwlekali ze spotkaniem? czyli jednak nie cielesność, nie zdrada w przypadku Ewy, dlatego nie rozumiem co rozumiesz poprzez stwierdzenie: "degradacja relacji międzyludzkich i pozbywanie się wszelkich hamulców moralnych" chętnie się dowiem :D
to samo tyczy się "upokarza sie i poniża" co przez to rozumiesz? i w której scenie poczułes, ze takie coś ma miejsce? Owszem ona sama przyznaje, ze łaknie jego kontaktu (cały czas mówie o listach, o miłości platonicznej w pewnym stopniu) i rzeczywiscie możnaby uznać, ze to jest jakieś poniżenie jej osoby? Ale czy tak silne? przecież sam Jakub jej nie poniza, nie uwłacza jej, wiec?
Poza tym stwierdzam wszem i wobec, ze muzyka stwarza niesamowity klimat a cisza tak wiele mówi o losach tych ludzi. Ta cisza gra tam role drugu- planowa tuż za pierwszoplanowymi aktorami: Cielecką oraz Chyrą.
Czekam na twoją odpowiedz
pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones