PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=195202}
4,6 32 343
oceny
4,6 10 1 32343
2,1 10
ocen krytyków
S@motność w sieci
powrót do forum filmu S@motność w sieci

Przecież z tego wyszedł jakiś film o alkoholiźmie. Do tego na skalę międzynarodową, ,,Jues ej", ,,Pari" i Berlin służyły chyba tylko jako pretekst do ładnych plenerów i powiedzeniu kilku kwestii w nieojczystym języku. Adamek jest operatorem i to widać, słychać i CZUĆ z ekranu. Zdjęcia są dobre, niektóre nawet bardzo, ale akcja woła o pomstę do nieba (i nie piszę, że w kontekście szybkości, bo akcja może trzymać w napięciu tocząc się bardzo wolno). Toż to są 2 godziny przejścia przez mękę. Z całym szacunkiem do świetnych aktorów, którzy zostali tu obsadzeni....ale za bardzo nie mieli co grać. Uważam, że potencjał w historii był, tylko wykonanie jakieś dziwne. Jak dla mnie, wystarczyłoby do dialogu dodać kilka zabawnych kwestii i z ,,samotności w sieci" powstałaby dużo gorsza siostra ,,masz wiadomość" ... Niestety, ale snucie się, picie non stop wina z wytwornego szkła, smutek na twarzy, wiatr we włosach i cisza, w której nie czuję ładunku emocjonalnego...zupełnie mnie nie rusza.
Zawiodłam się na tym filmie. Szkoda.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones