PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=195202}
4,6 32 343
oceny
4,6 10 1 32343
2,1 10
ocen krytyków
S@motność w sieci
powrót do forum filmu S@motność w sieci

Filmu nie oglądałam, ale w książce główna bohaterka mówi o sobie, że ma ''długie czarne włosy'', a tutaj nagle aktorka blondynka. Ktoś się nad tym zastanawiał?

ocenił(a) film na 7
rancidscientist

Fakt, ciekawe.
Ale pamiętam, że czytając książkę Ewe wyobrażałem sobie jako ciemną blondynke ewentualnie szatynke.
Tak więc blond aktorka w filmie mnie nie raziła.

rancidscientist

dla mnie opisy książkowe, a to, co dostaliśmy w filmie, to niebo a ziemia. Ewa miała ciemne włosy, 'kobiece' kształty [piersi itp.], zielone oczy. lubię Cielecką, bo jest świetną aktorką, ale ma zupełnie inny typ urody - zimny. tak samo Jakub - rozumiem, że są gusta i guściki, ale Andrzej Chyra nie należy do najprzystojniejszych aktorów [chociaż, mimo że nie przepadam za nim w filmach, to nie gra źle, ale bolało mnie to całkowite zignorowanie opisów]. Agnieszka Grochowska bardziej pasuje do opisu Ewy, chociaż też nie w 100%. ;)

byłam - i do dzisiaj jestem - ogromnie zawiedziona filmem jako ekranizacją i wyborem aktorów...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones