PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=195202}
4,6 32 333
oceny
4,6 10 1 32333
2,1 10
ocen krytyków
S@motność w sieci
powrót do forum filmu S@motność w sieci

opinia

ocenił(a) film na 4

Niedawno przeczytałam książkę więc mam świeżą pamięć treści i uważam że można było z niej zrobić świetny film, jednak wyszedł bardzo mdły obraz właściwie nie wiem czego. tak jakby reżyser nie przeczytał książki, jedynie skupił się na nieistotnych i nieciekawych detalach które bez przedstawienia całości historii jedynie nużą widzów i trywializują całą opowieść. Nie wiem czy ktokolwiek oglądający film bez wcześniejszego przeczytania książki jest w stanie odnaleźć się w oglądanej historii.

ocenił(a) film na 8
minerva90

Oglądanie filmu przez pryzmat książki jest bezcelowe. Film a książka to dwa rodzaje ukazania rzeczywistości, z której ten pierwszy zawsze będzie prostszy no..chyba że książka jest beznadziejna.
Nie czytałem tej książki i uważam że film jest zrozumiały i niczego nie trywializuje, a gra aktorów jest świetna.

ocenił(a) film na 3
GTRcreative

Gra aktorów świetna? W którym miejscu?

ocenił(a) film na 8
RAC_79

Oglądałem wiele filmów z Chyrą i uważam że gra nie odbiegała od standardu, chociażby "Wszyscy jesteśmy chrystusami".

ocenił(a) film na 3
GTRcreative

Otóż to, również oglądałem wiele filmów z Chyrą i tutaj zagrał bardzo słabo.

ocenił(a) film na 6
minerva90

Książkę czytałem wiele lat temu i masz rację film wypadł dużo gorzej. Najbardziej wkurzyło mnie zakończenie z happy endem, gdzie w książce jest zakończone zupełnie inaczej, nie będę używał spojlerów. Tych którzy są zniesmaczeni filmem a nie czytali książki to polecam trochę się pomęczyć bo warto!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones