PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=734312}

Sąsiedzi 2

Neighbors 2: Sorority Rising
5,7 62 259
ocen
5,7 10 1 62259
5,1 17
ocen krytyków
Sąsiedzi 2
powrót do forum filmu Sąsiedzi 2

rekord

ocenił(a) film na 1

dotrwałem do 2:22. ten film pobił rekord w byciu ścierwem.

ocenił(a) film na 5
radek_83

Ja wystawiłem 1 "Zjawie" też po 2:22 bo mi się napisy początkowe nie podobały.

ocenił(a) film na 1
Lukasz_Broda

bo głupi jesteś.

radek_83

"Bo głupi jesteś" wspaniały kontrargument na sarkazm Łukasza, godny ameby!
Jeśli oceniasz film po obejrzeniu zaledwie 2 minut to weź stwórz swoją stronę albo komuś zapłać żeby ją za Ciebie zrobił i tam filmy oceniaj. Będziesz sam i Twój debilizm przynajmniej nikomu innemu się nie udzieli.

ocenił(a) film na 1
Sudak

baranie. jeśli w ciągu dwóch minut widzę "gagi" typu: zrzyganie się drugiej osobie na mordę podczas dymania, a zaraz później rogen krzyczy, że srać mu się chce to już wiem jaki jest film. i w ogóle kiego ch..a się wpie...lasz? jesteś jego tatusiem?

radek_83

Barana to Ty wśród rodziców szukaj bo ewidentnie masz geny zwierzaka, trochę kultury gnoju. Wpierdalam się bo nie trawię takich pseudo recenzentów z buszu wziętych, którzy oceniają film po dwóch minutach. Obejrzyj cały i później się wypowiadaj, nawet jeśli ma być ta ocena negatywna to każdy to zrozumie i uszanuje. Co innego gdy wypisuje jakiś tępy trep opinie filmu po obejrzeniu jego 2-minutowego fragmentu.

ocenił(a) film na 1
Sudak

łeeee! przykro mi teraz. przeproś mnie!

radek_83

Twoi rodzice powinni ludzkość przeprosić za wydanie Ciebie na świat.

ocenił(a) film na 1
Sudak

bardzo mi smutno teraz... dlaczego mnie ranisz?

radek_83

Typie, ale Ty naprawdę w ten sposób ze mną nie wygrasz :D Tylko z siebie błazna robisz ;D

ocenił(a) film na 1
Sudak

Wiem... Jesteś przepotężny. Przy Tobie jestem intelektualną larwą... ale nie rań mnie już. Proszę!

radek_83

No jesteś jesteś intelektualną larwą i nie tylko przy mnie. Bardziej żałosny od Ciebie jest Twój nieudolny sarkazm :v

ocenił(a) film na 1
Sudak

ale ja naprawdę tak myślę teraz. twoje wpisy otworzyły mi oczy! teraz wiem że postępowałem źle:( strasznie się z tym czuję. proszę tylko żebyś był dla mnie milszy. tak jak dla swoich kolegów w gimbazie.

radek_83

Synku, gimbazę to skończyłem już dawno temu, a z doświadczenia wiem, że Ci którzy powołują się na ten wyraz zazwyczaj sami do niej uczęszczają. Zapewniam Cię że w twarz byś mi tego nie powtórzył bo byś się od ściany swoim utuczonym bambaryłkiem odbijał. To raz. A dwa to po prostu myśl chłopie, obejrzyj film do końca, a dopiero później oceniaj. Obejrzałeś 2 minuty i wszedłeś tu by pokazać jaki to z Ciebie kur.wa krytyk filmowy jednak pokazałeś tylko swoje niedoj.ebanie umysłowe.

PS. Zdania zaczyna się z dużej litery przygłupie.

ocenił(a) film na 1
Sudak

kolejny kozak w necie p.zda w świecie?

radek_83

Tak brzmi trochę, ale kto wie? x)

radek_83

Jaką scenę masz na myśli?
Chodzi o dziewczyny czy chłopaków?

ocenił(a) film na 1
pawel_nowakk

w tak krótkim czasie zobaczyłem dwie sceny które ten film w moich oczach dyskwalifikują. Pierwsza to gdyby podczas dymania laska puszcza pawia na mordę Rogena, a druga to ta w której Rogen krzyczy że srać mu się chce.

radek_83

Tylko wiesz, to jednak komedia.
Ja się zastanawiałem czy obejrzeć ten film dla Chloë Grace Moretz.

ocenił(a) film na 1
pawel_nowakk

ostatnio zaobserwowałem taki trend w tzw. komediach, że stają się coraz bardziej wulgarne i obrzydliwe. a ten film doszedł do takiego poziomu, że mnie już zwyczajnie nie śmieszy podobnie jak "co ty wiesz o swoim dziadku".
http://www.filmweb.pl/film/Old+School%3A+Niezaliczona-2003-37513
to jest fajna komedia którą mogę z czystym sumieniem polecić jeśli nie widziałeś.

ocenił(a) film na 6
radek_83

Niezaliczona fajny film masz rację,ale oceniac film po króciutkim obejrzeniu to dla mnie dziwne.

ocenił(a) film na 8
radek_83

Jak lubisz oglądać grzeczne komedie i bez wulgaryzmów to polecam Ci mapety tam się odnajdziesz.

radek_83

bo głupi jesteś.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones