PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=37857}

Słodki film

Sweet Movie
6,3 1 157
ocen
6,3 10 1 1157
7,5 4
oceny krytyków
Słodki film
powrót do forum filmu Słodki film

Bełtkot artystyczny

użytkownik usunięty

Film jaki mógł powstać tylko w pełnych eksperymentów, wyzwolonych latach 70. Zaczyna się wyborami Miss (dosyć specyficzne kryterium wyboru), potem mamy nieskładne nagromadzenie mniej lub bardziej obrazoburczych scen przeplatane hymnem włoskich komunistów (Bandera Rossa - Czerwony Sztandar). Jednak od scen grupowego picia moczu (tffurca wyraźnie lubuje się w złotym deszczyku) bardziej niesmaczne jest wtrącanie w to wszystko scen z ekshumacji ofiar Katynia.

Ogólnie film to totalne nieporozumienie, wydumane i niestrawne, które nie niesie nijakiego przesłania i chyba tylko reżyser wie o co w tym chodzi.
1/10 (dałbym zero)

Ciekawostką jest, że ten film w połowie lat 90 pokazała regionalna telewizja Kraków, co oczywiście skończyło się małym skandalem.

oj mój drogi


..


mylisz się

a właśnie zastanawiałem się nad założeniem tematu w ogóle - jakoi że ten film uważam za najlepsze ukazanie srawy katynia...

chyba nikt tego lepiej nie zrobił

[ffpeniwsienie nasikkakane nasienie niew iem o co locefffp]

galopujacy_jelen

Dno! Totalne, pseudoartystyczne łajno. Trzeba mieć zryty mózg, by takie 'guano' nagrać i jeszcze się nim zachwycać. A że mam prawo do swego zdania, przeto powiadam : nie zamierzam o tym dyskutować.

ocenił(a) film na 9
dacapo_filmweb

uczciwiej byłoby, gdybyś napisał, że kompletnie nie zrozumiałeś tego filmu a nie jak ten bolszewik z "Psiego Serca" - wygadywać takie kocopoły :) a film jest on znakomity...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones