PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=567936}

Słowo na M

What If
6,5 25 341
ocen
6,5 10 1 25341
4,6 8
ocen krytyków
Słowo na M
powrót do forum filmu Słowo na M

Jak w tytule, myślę, że te trzy słowa najbardziej oddają jaka jest ta komedia romantyczna. A jest moim zdaniem dobra, przyjemna, nie jest zbyt ckliwie, a Radcliffe moim zdaniem nieźle się spisał i nie miałam patrząc na niego przed oczami Harrego. Niby komedia romantyczna, ale tak czy siak uważam, że dobrze wcielił się w rolę i nie widziałam Harrego w nim, tylko Wallace, a to dobrze :) Kazan też dobra, urocza dziewczyna, śliczna moim zdaniem i w życiu bym nie dała jej tylu lat co ma, młodziutko wygląda, drobna, bardzo ładna :) Podoba mi się też nawet ironiczny humor w filmie, nie z każdego się śmiałam czy uśmiechnęłam pod nosem, ale sporo takich było. Jak komedia romantyczna jest przewidywalnie, ale nie przeszkadza mi to. Bardzo przyjemnie się ogląda, moja ocena 7/10, polecam, ja oglądałam z koleżanką akurat i jej też się podobało :)

monika220

hej, ja naczytałam się mnóstwa okropnych recenzji o filmie i czuje ogromne zaskoczenie, że film jest naprawdę ok. uff :D jest zabawny, a para głównych bohaterów urocza w tym ich dopasowaniu. ja daje 9,bo żart w filmie jest idealnie w punkt - uśmiech nie schodził mi z ust. wiadomo, że nie każdemu się spodoba, ale jest naprawdę fajnie. Fantastycznie, że mogłam się z kimś podzielić moim przemyśleniem :D

ocenił(a) film na 7
byLinnunia

No to fajnie :) Jak pisałam mnie nie każdy żart śmieszył, ale nawet tak. Całość przyjemna. Też cieszę się, że masz dobre wrażenia po filmie. Na pewno nie jesteśmy jedyne :) Tak sądzę :)

byLinnunia

To ja z kolei czytałam tylko dwie recenzje, ale obie bardzo pozytywne ;) Mi też ten film przypadł do gustu, a ogólnie nie lubię komedii romantycznych, więc coś w tym filmie jest.

monika220

uroczy... rozmowy o kupie, wulgarne, ohydne dialogi - zastanawiam się, jakie wy entuzjaści musicie mieć życie i środowisko, skoro podoba wam się taka kloaka.

ocenił(a) film na 7
_eFFcia_

Byly takie teksty w filmie i w sumie mogloby ich nie byc, ale moim zdaniem nie bylo ich az tak duzo a watek romantyczny subtelny i fajni aktorzy.

ocenił(a) film na 9
monika220

Dla mnie ogromnym plusem w tym filmie jest bardzo naturalna gra aktorska. Bohaterowie z urody i zachowania tacy normalni, przeciętni, jak większość z nas. Łatwo się było utożsamiać z nimi i- jak ktoś wyżej wspomniał- uśmiech nie schodził z paszczy, choć dowcip co najmniej różny. Film świetny, a Daniel mało Potterowy. Polecam zdecydowanie :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones