PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=567127}

Służące

The Help
8,1 281 760
ocen
8,1 10 1 281760
6,7 37
ocen krytyków
Służące
powrót do forum filmu Służące

"Eat my shit"

ocenił(a) film na 6

Film trochę długawy. Według mnie bardziej dla kobiet.
Historia USA i problemu rasizmu. Służące jednak wciąż istnieją, są z Polski i opiekują się starymi Niemcami.

Mycek

kiepskie porównanie, Polki jadą tam dobrowolnie, nikt ich nie zmusza i prosze nie mówic o kwestiach finansowych, bo ja również byłam w takiej sytuacji i też wyjeżdzałam ale nie do tego rodzaju pracy, a wogóle jesli chodzi o tą opieke to w wiekszości to nic nie muszą robić jeśli stara niemra jest na chodzie to wyłącznie kwestia zakupów, gotowania i towarzystwa, do tego szwaby sa bardzo hojne wiem bo mam duzo znajomych ktore jeżdzą i se chwalą i jeszcze jedna ciekawostka większość rodaków potraktowanych na zzachodzie jak śmiecie jest tak potraktowane przez "kochanych Polaków" takze każdemu kto będzie chciał sie wybrać "bawic niemry" radze szukać prywatnie, nigdy przez polskiego pośrednika!

ocenił(a) film na 6
aniaopole7

Zostały do tego zmuszone przez SYSTEM który jest sterowany z Brukseli poprzez pachołków z Polski.

użytkownik usunięty
aniaopole7

a one to co nie pracowały tam dobrowolnie? na łańcuchu chodziły?

użytkownik usunięty
Mycek

dokładnie, tylko się tak nie oburzają bo polowy wyzwisk nie rozumieją po prostu, bo na Kurasach niemieckiego nie uczą jak jest po niemicku ty #@$%^^%$%$% polko

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones