PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=567127}

Służące

The Help
8,1 281 891
ocen
8,1 10 1 281891
6,7 37
ocen krytyków
Służące
powrót do forum filmu Służące

Zaczęłam od książki i trzeba było na tym poprzestać. Jak dla mnie totalnie nieudana ekranizacja, brak wielu istotnych dla całej historii "szczegółów", przez co jest jakby niepełny obraz, inny. Wszystkim zachwyconym filmem osobom polecam książkę, znajdziecie niej o wiele więcej.

Ja prawdę powiedziawszy uważam, że to naprawdę dobra ekranizacja. Nigdy nie można zawrzeć wszystkich szczegółów, bo film musiałby trwać chyba z 10 godzin. Duży plus za to że watki nie uległy żadnej modyfikacji, rzeczywiście widać że z książką zgadza się wszystko a nie tak jak w poniektórych ekranizacjach tylko tytuł.

ocenił(a) film na 10
i_lovemilka

najpierw obejrzałem film, a książkę przeczytałem później. może kolejność ma znaczenie, bo mi się wydaje, że to bardzo dobra ekranizacja. pewnie, że trochę musieli pominąć, ale tak to już jest.

ocenił(a) film na 8

Według mnie to właśnie jeden z niewielu filmów, który w dużej mierze trzyma się książki. Oczywiście, jak zwykle, książka zapewnia dużo więcej przyjemnych doznań i emocji.

ani książka ani film nie rozczarowuje

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones