PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=567127}

Służące

The Help
8,1 281 877
ocen
8,1 10 1 281877
6,7 37
ocen krytyków
Służące
powrót do forum filmu Służące

Film warty obejrzenia. Naprawde swietny. Dziwi mnie fakt, ze dostal tylko 1 oscara, ale gra Ocatvii Spencer-niesamowita. Światowa półka. Film pokazuje problem, wysuwa go na światło dzienne, a duża częśc osób ogladająca go, nie zdawała sobie sprawy jak w latach 60 XX wieku były traktowane Służace.
Mam pytanie. Który film dla Was był lepszy, czy Zniewolony. 12 lat w niewolii czy Służące? Oczywiście inne tematy, ale poruszają ogromne problemy czarnych ludzi, rasizmu, prześladowania. Dla mnie Zniewolony 9/10, a Służace 8/10

ocenił(a) film na 6
Bartek095

Przeciwdziałanie rasizmowi w formie, o której mówisz prowadzi do tego, że dyskryminowani są biali. Mianowicie dochodzi do takiej sytuacji, że jak ktoś obecnie w USA czy we Francji zby głośno powie np. nie lubię czekolady, albo biała czekolada jest lepsza od czarnej, dostaje łatkę rasisty i mandat, albo areszt.

ocenił(a) film na 6
Bartek095

Próbowałem napisać coś o podobnym znaczeniu jakies 15 min temu, ale z użyciech normalnych słów jak biali ludzie i cz**rni ludzie, lecz okazało się to niezgodne z regulaminem- i to jest to o czym właśnie mówię..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones