PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=567127}

Służące

The Help
8,1 281 744
oceny
8,1 10 1 281744
6,7 37
ocen krytyków
Służące
powrót do forum filmu Służące

Jessica Chastian

ocenił(a) film na 8

to ona powinna dostac Oscara dla najlepsza aktorki drugoplanowej. Jej gra zdecydowanie bardziej zapada w pamiec po tym filmie

ocenił(a) film na 8
radzix44

Również uważam, że stworzyła bardzo ciekawą i udaną postać.

ocenił(a) film na 9
m911

Dobra jest....:)
W ogóle nie wiem czemu ale jakoś mi się kojarzyła z Glorią z Madagaskaru...:)

ocenił(a) film na 10
radzix44

Ona była świetna! Przykro mi, że nie dostała Oscara.

ocenił(a) film na 9
radzix44

Zdecydowanie ! :)

ocenił(a) film na 6
radzix44

świetna rola

ocenił(a) film na 8
radzix44

była genialna, nie poznałam jej zupełnie jeśli chodzi o wygląd ;)

ocenił(a) film na 8
radzix44

Też uważam, że zagralia genialnie, a nawet najlepiej z całego filmu. Umiała zagrać i komicznie i tragicznie.

ocenił(a) film na 9
radzix44

Stworzyła bardzo zapadającą w pamięć postać, na prawdę należy jej się jakaś nagroda.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 7
trakol51

Pewnie marzysz o mózgu takiej wielkości, to zapadły.

trakol51

Jeśli oceniasz filmy przez pryzmat fizyczności kobiet, które w nim występują, to współczuję. Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 9
radzix44

Według mnie Octavia Spencer zagrała najlepiej w całym filmie i oscar absolutnie zasłużony. Bardzo dobrze oddawał impulsywność tego rodzaju kobiet

panpast

Impulsywność tego rodzaju kobiet? Co znaczy ten rodzaj kobiet? Chyba każdy człowiek by się wkurzał w takiej sytuacji.

ocenił(a) film na 9
ludwiniao

Chodziło mi o archetyp czarnoskórej służącej która pomimo że jest tylko pracownicą bogatego państwa rządzi w domu i często jest traktowana jako część rodziny bez której wszystko się wali w sprawach gospodarczych, dla mnie jest to pewnego rodzaju modyfikacja roli Mammy z przeminęło z wiatrem o taki typ kobiety mi chodziło - taka amerykańska "matka polka" oczywiście w pewnym sensie ,bo nie możliwe jest tu porównanie 1:1

radzix44

Również bardzo podobała mi się postać, którą stworzyła. Jakże inna była jej bohaterka od tych wszystkich snobek! Jako jedyna była normalna, współczująca a przy tym miła. Też chciałabym żeby dostała Oscara. Obie Panie, zarówno Octavia Spencer jak i Jessica Chastain, były dobre ale Oscar może powędrować tylko do jednej...

ocenił(a) film na 9
radzix44

Była świetna. Bardzo naturalna. "Kibicowałam" jej przez cały film.

ocenił(a) film na 8
radzix44

Octavia też była świetna, ale zgadzam się że Jessica bardziej zasłużyła na nagrodę.

radzix44

Popieram, zagrała doskonale. To był pierwszy film, w którym ją zobaczyłam. Wszystko w tej roli było zapięte na ostatni guzik, była przesłodka, bardzo naturalna, a jej historia naprawdę mnie poruszyła. Film bardzo mi się podobał, a ta rola była jednym z powodów, dla których uwielbiam do niego wracać. Sceny z nią niesamowicie zapadły mi w pamięć :)

Swoją drogą, Jessica to kobieta wielkiej urody i charyzmy. Jest kobieca i olśniewająca w bardzo klasyczny sposób, a przy tym jest odważna, nie zamyka się we własnym wizerunku, nie boi się eksperymentować z wyglądem i zachowaniem, kiedy wciela się w rolę. Szkoda, że nie promuje się takich myślących i utalentowanych osób, zamiast sztucznych, popkulturowych tworów, które poziomem wrażliwości i kultury osobistej dorównują tarce do marchewy ;>

ocenił(a) film na 9
radzix44

Świetna rola, piękna kobieta :)

ocenił(a) film na 8
radzix44

A mnie się również bardzo podobała rola Violi Davis - szkoda jej

radzix44

ale ona jest biała.

ocenił(a) film na 9
radzix44

Sceny jak rozrabia po pijaku wspaniałe :) W ogóle świetnie zagrała :)

ocenił(a) film na 8
radzix44

Wszystkie Panie świetnie zagrały ;) Film super

radzix44

Zgadzam się, ale byłam nie mniej zaskoczona gdy przeczytałam, że w rolę tej wrednej małpy Hille wcieliła się Bryce Dallas Howard. Pamiętam ją jako eteryczną blondynkę z Osady, tymczasem tu jej rola była zupełnie inna, fizycznie w życiu bym jej nie poznała.

ocenił(a) film na 7
waleczny_kurczak_III

Jessica Chastain i Octavia Spencer zagrały rewelacyjnie.Padło na Spencer,jak najbardziej zasłużenie.Gdyby padło na Chastain,to żałowalibyśmy Spencer.Dwie nominacje,jedna wygrana.Takie życie.

ocenił(a) film na 8
kazik66

Obie były bardzo dobre, jednak zgadzam się, że Jessica powinna dostać Oscara. Ale, jak to już ktoś parę postów wyżej napisał, ona jest biała...

radzix44

a Bryce Dallas Howard nie ? Swoją drogą obie w jednym filmie Bryce Dallas Howard i Jessica Chastian coś przepysznego obie zjawiskowe Jessica i jej ramiona fantastico

ocenił(a) film na 8
radzix44

Pełna zgoda. Octavia w kazdym filmie gra tak samo

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones