PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=567127}

Służące

The Help
8,1 281 893
oceny
8,1 10 1 281893
6,7 37
ocen krytyków
Służące
powrót do forum filmu Służące

bez przesady

użytkownik usunięty

Uważam, że były lepiej traktowane i nawet wynagradzane niż Polacy w dzisiejszych czasach
POpapranców którzy tak chętnie zapraszają do nas zachodnie firmy w których to człowiek pracuje za
skandalicznie niskie pieniądze i do tego jest traktowany jak g*o. A pisanie o tym że teraz mamy
wybór itp i nikt nas siłą nie zmusza jest bez sensu bo nie też nie były przez nikogo przetrzymywane
siłą i nie był zakute w łańcuchy, to nie te czasy..

mam się litować śmiać czy płakać nad Twoją głupotą?

użytkownik usunięty
hubertmeyer

Rób co chcesz, nie interesuje mnie opinia takiego koś jak, ty, który sie chowa, nie ocenia czy tam ukrywa swoje oceny filmów. Ja oceniłem, wyraziłem swoją opinie i tyle.

Twoja opinia mówi o filmie tylko i wyłącznie w pierwszej linijce, dalej narzekasz jakie to masz trudne życie w tym kraju i jakim to złym człowiekiem jest Tusk., dlatego tez mój komentarz jak logika podpowiada nie dotyczy filmu tylko Twojego lamentu na temat sytuacji w Polsce. W takim razie powtórzę mam się litować śmiać czy płakać nad Twoją głupotą? Ja rozumiem że jesteś fanem Jarosława ale to chyba nie ten portal i nie to miejsce.

użytkownik usunięty
hubertmeyer

Po 1 moja opinia jak najbardziej odnosi sie do filmu nie tylko w 1 linijce. Po 2 nie pisałem o sobie (bo ja nie pracuje :D) tylko o milionach Polaków taktowanych w dzisiejszej POlandii GORZEJ niz filmowe "służące" jeżeli uważasz inaczej to gratuluje łykania propagandy POpapranych no chyba ze sam jesteś pseudopracodawcą i należysz do lewiatana. Nie pisałem nic o Tusku tym bardziej ze jest złym człowiekiem, jak juz cos to jest dennym beznadziejnym premierem i zdrajca Polski. Nie jestem niczyim fanem bo tylko idioci maja "idolów" poza tym to ja sie pytam czy mam się litować śmiać czy płakać nad Twoją głupotą? skoro ty widzisz tylko Po vs PiS.
Dziękuję i nie odzywaj sie juz bo jak sam napisałeś to chyba nie ten portal i nie to miejsce by rozmawiać o polityce a ja w 1 swoim poście o polityce nie pisałem tylko porównałem sytuacje pracownika w Polandii z sytuacja pań w filmie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones