PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=567127}

Służące

The Help
8,1 282 017
ocen
8,1 10 1 282017
6,7 38
ocen krytyków
Służące
powrót do forum filmu Służące

boski film

ocenił(a) film na 9

Już dawno żaden film mnie tak nie poruszył. Tego szukałam. dramat, przez większość czasu
płakałam jak bóbr, ale zdarzały się też momenty kiedy zanosiłam się śmiechem. Naprawdę warto
zobaczyć.

ocenił(a) film na 9
nitkkka

Właśnie skończyłam i mi również się bardzo podobał. Łzy leciały jak u bobra. Były też zabawne momenty, Lubię takie filmy. Nie wiem dlaczego zwlekałam z obejrzeniem tego filmu tak długo.

ocenił(a) film na 9
Askol

dokladnie ja tez zwlekalam i podchodzilam do niego sceptycznie

ocenił(a) film na 8
nitkkka

W pełni się zgadzam! 100% racji - w moim przypadku było identycznie :) Jeśli ktoś lubi takie klimaty - gorąco polecam! ;)

ocenił(a) film na 8
oginek

Może mi ktoś wyjaśnić bez najazdu co w tym filmie niby było taką rewelacją na tak wysoką ocene?

ocenił(a) film na 8
mateO_cs

Dla mnie rewelacyjnie pokazano,jak traktowano w Ameryce czarnoskórą społeczność,jak z nich szydzono,jak ich wykorzystywano i odseparowywano od,w ich mniemaniu,'lepszej',białej części...Od razu można to skojarzyć z okresem drugiej wojny światowej i takim samym traktowaniem nas i Żydów przez Niemców...Więc może to swojego rodzaju sentyment,a może wyciskający łzy sposób trzymania się razem w beznadziejnych sytuacjach...Desperackie próby zachowania godności...Albo wszystko to i jeszcze więcej pokazane w tym filmie tworzy go tak dobrym obrazem?To tylko moja opinia...

ocenił(a) film na 9
mateO_cs

Wiarygodne i do głębi poruszające aktorstwo. I muzyka Newmana. Chociaż odgrzewana, to jednak nieziemsko przyjemna dla ucha i wprost stworzona pod ten rodzaj kina. Nikt inny nie komponuje z takim stylem.
Historia faktycznie z lukrem, ale wzruszyłem się, wsiąkłem i uwierzyłem w każdą minutę.

nitkkka

Naprawdę dobre kino, dawno żaden film mnie tak nie pochłoną.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones