PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=567127}

Służące

The Help
8,1 282 049
ocen
8,1 10 1 282049
6,7 38
ocen krytyków
Służące
powrót do forum filmu Służące

film a książka

ocenił(a) film na 8

Obejrzałam wczoraj film i musze powiedziec ze przypadl mi do gustu w 100% dlatego tez od
razu kupilam książke. Mam wielka nadzieje ze sie nie zawiode i mi sie spododoba równie
mocno ;) co sadzicie ksiązka czy film lepszy?

ocenił(a) film na 8
emma95

Ja najpierw przeczytałam książkę. Strasznie mnie kusiło, żeby obejrzeć film (gdy byłam w trakcie czytania kilka razy puszczali go na HBO), ale wytrwałam! Książka mnie powaliła! Właśnie takiej książki szukałam i trafiła u mnie na półkę bestselleri. Za to film.... strasznie mnie rozczarował! Moim zdaniem- nie ma porównania.

anweko

A ja najpierw obejrzałam film a teraz jestem w trakcie książki. Zazwyczaj tak mam, że najpierw oglądam ekranizację a potem biorę się za książkę, może dziwne ale tak mi jakoś wygodniej. Muszę przyznać, że film dla mnie to arcydzieło ale wiadomo, że film nigdy nie przebije literatury ;)

ocenił(a) film na 8
MonikaFromComton

ja własnie mam dokładnie tak samo jak ty ;) To film musi mnie przekonać do książki a nie odwrotnie. Już jestem w połowie lektury i faktycznie sie nie zawiodę. Zgadzam się z anweko ze chyba jednak książka o wiele lepsza choć film też dobry lecz nigdy nie dorówna książce.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones