PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=699881}
7,0 107 355
ocen
7,0 10 1 107355
5,0 17
ocen krytyków
Służby specjalne
powrót do forum filmu Służby specjalne

pie...y korporacyjna menda wtrącajaca co drugie słowo coś po angielsku!nienawiedzę ze szczerego serca tej nowej generacji człowieka korporacyjnego, bezdusznego bydlęcia!tacy są najgorsi!

Boomslang76

A pracowales kiedys w korporacji? Ta postac akurat jest absurdalnie przerysowana i nierealistyczna. Ja w paru korporacjach pracowałem i owszem zawsze jest troche specyficznej dla danego środowiska nowomowy (w tym zapożyczeń z angielskiego, jeżeli w tym języku się praktycznie pracuje) ale nigdy nie spotkałem osoby, która rozmawia tak też z rodziną, znajomymi poza pracą itd. i po prostu nie potraf mówić normalnie. Trochę ta postać wygląda jak właśnie wyobrażenie o "korpo-suce" kogoś kto korporację to widział na zdjęciu. Jeżeli film Vegi o "mordorze" będzie podobny, to mamy pretendenta do najgorszego polskiego filmu roku :)

ocenił(a) film na 8
Boomslang76

76??? Rocznik mówi sam za siebie ..pewnie stąd taka agresja..dzizas...idźcie co poniektórzy na jakiś masaż albo terapię wyciszająca bo jak takie pierdy was wkurzają to powodzenia w zyciu

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones