PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=699881}
7,0 107 377
ocen
7,0 10 1 107377
4,9 18
ocen krytyków
Służby specjalne
powrót do forum filmu Służby specjalne

8/10

ocenił(a) film na 8

Na początku myślałem że to będzie gniot i nie dotrwam a tu proszę....8/10. Mam wiele refleksji ale jedna jest najważniejsza. Mam nadzieję że dożyję dnia kiedy zobaczę jak Macierewicz gnije w najcięższym więzieniu za to co zrobił.....

magik30

Mam takie same odczucia, macierewicz to megalomaniak i mega-amator, do tego brnie dalej w tym gównie.

Decepticon_43

Kiedy wasi dziadkowie całowali Stalina po d.... to mu UB zamordowało ojca, Pan minister Macierewicz jest człowiekiem zasłużonym dla Polski

ocenił(a) film na 8
maciekd_filmweb

To dlaczego nie ściga Izraela ?? Nie wie kto kierował UB za stalina ??

magik30

WSI była rosyjską agenturą działająca w Polsce, panu ministrowi Macierewiczowi należy się za to order a nie ciąganie po prokuraturach. WSI zajmowała się wszystkim tylko nie ochroną państwa Polskiego. Widać po tobie że dzisiejsi narodowcy to banda bezmózgich kretynów i przybudówka ruskiej agentury. Dlatego mimo swoich antykomunistycznych i antynazistowskich poglądów, trzymam się z dala od tej bandy ciemniaków.

ocenił(a) film na 8
maciekd_filmweb

Zgoda ze należało je oczyścić ale z głową a nie odkrywając nazwiska agentów. Ci w Afganistanie raczej nie dzialali na rzecz Rosji nie sadzisz?

magik30

WSI było długim ramieniem Moskwy, może i zadżali się w tej służbie porządni ludzie ale byli wyjątkiem.

magik30

Coś jest na rzeczy w tym, co mówisz. PiS przedstawia Macierewicza jako jakiegoś herosa, który przeciwstawił się wszechmocnym WSI, dobroczyńcę Polski. Tylko parę spraw mi tu nie gra. Skoro Macierewicz zadarł z takimi potężnymi mocami, to dlaczego do tej pory nie spadł mu włos z głowy? Czy nie chroni go ktoś inny, znacznie potężniejszy? Czy zadaniem Macierewicza nie jest aby "mylenie tropu"? Jakoś nie widziałem, by w swoich antykomunistycznych tyradach wspominał coś o Żydach, których udział w tym zbrodniczym systemie był olbrzymi, żeby nie powiedzieć, wyłączny. Macierewicz tylko Ruskich widzi? Może chce, żeby skierować na nich naszą nienawiść, choć właściwie są oni takimi samymi ofiarami żydokomuny jak my?

ocenił(a) film na 8
robokopo

być może trudno powiedzieć. Macierewicz jest megalomanem co mówił sam Lech Kaczyński. Zresztą odstrzał Macierewicza obecnie by nie przeszedł. Jednego jestem pewien PO i PiS grają w jednej drużynie dowodem jest fakt że Ziobro złamał prawo i PO blokuje przedstawieniem go przed sądem.

magik30

Ależ oczywiście, że grają w jednej drużynie. Najlepiej widać to po głosowaniu w skandalicznej sprawie przyznania "ofiarom" holocaustu w Izraelu tych 100 euro miesięcznie. My mamy płacić za zbrodnie Niemcom? Mamy płacić Żydom, czyli obcym? Na naszych kombatantów są pieniądze? Tak więc, te wszystkie partie różnią się tak pięknie, ale tylko pod publikę. W sprawach żywotnych niczym się nie różnią. To jedna wielka zdradziecka partia.

robokopo

ERRATA: miało być: za zbrodnie Niemców.

ocenił(a) film na 8
robokopo

Konflikt PO i PiS jest wykreowany sztucznie. Polskie elyty są marne jak północnokoreańskie racje żywnościowe. Widać po Tusku że praktycznie nie istnieje i dlatego go wzieli. Tylko czy Polacy sobie zadają pytanie za co mu Merkel dała stanowisko ?? co przehandlował ?? Gnoje próbowali sprzedać lasy państwowe. Wyobrażacie sobie to ?? koniec lasów, wszystko ogrodzone płotami albo wycięte ??.

magik30

Tusk po prostu dostał nagrodę od Merkel za dobre sprawowanie.

Tu prof. Wolniewicz analizuje, co Tusk robił w Izraelu:

https://www.youtube.com/watch?v=acZBYqMzDEs

ocenił(a) film na 9
maciekd_filmweb

Błagam przestań pie.....lić.

kajtek_12

Nie pier..... tylko stwierdza fakty. WSI to nic innego jak Ruska agentura

magik30

Oboje jesteście pi....ięci. I tyle w temacie.

ocenił(a) film na 8
balcajt

Pomodl sie za nas na miesiecznicy,,zamachu" z prezesem

ocenił(a) film na 8
magik30

Z ciebie narodowiec jak z koziej dupy trąba skoro takie brednie wypisujesz. Daj sobie spokój ze swoim "gimbopatriotyzmem" dzieciaku.

ocenił(a) film na 8
Dzida_86

Jestem samodzielnie myślącym człowiekiem a nie głupkiem, który łyka brednie Macierewicza typu pękająca parówka albo mgła z helu czy bomba hiperbaryczna :) :) :) PiS, PO, PSL, SLD i co tam jeszcze jest nie są partiami pro polskimi. A co do Patriotyzmu to narodowcy mają skrzywione poglądy. Bo nie jest patriotyczne ani dobre dla Polski bieganie co niedziela do kościoła i popieranie go. Kościół Katolicki też niszczy Polskę podobnie jak ci złodzieje z Wiejskiej.

ocenił(a) film na 8
magik30

W jaki sposób kościół niszczy Polskę? Dlaczego chodzenie do kościoła jest złe?

ocenił(a) film na 8
kocioooo

Wyciąganiem od 25 lat mega pieniędzy z budżetu państwa. O ciągłych i nagminnych patologiach ,,pasterzy" nie będę tu już pisał. A chodzenie do kościoła no cóż jak ktoś potrzebuje wysłuchać politycznego bełkotu to jego sprawa. Uważam że porozmawiać z Bogiem można w każdym miejscu i o każdej porze bez ,,pośrednika" który wyciąga łapę za posługę a ze świątyni zrobiono pałacyki pełne przepychu. Jezusowi nie potrzebne są złote ołtarze, dachy z miedzi itd itd....

ocenił(a) film na 8
magik30

Zgadzam się z tym, że państwo nie powinno dotować kościoła, ale jak daje kasę kto by nie brał. Patologie się zdarzają w każdych grupach zawodowych, ale kościół powinien dawać przykład i "odcinać uschniętą Rękę" a często nic nie robi z tymi patologiami co mnie boli jako katolika. Jak rząd robi coś sprzecznego z nauką kościoła to chyba nic dziwnego że to krytykuje i tłumaczy ludziom jak to ma wyglądać według zasad chrześcijańskich.
Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 8
kocioooo

KK nigdy tez nie przeprosil za swoje zbrodnie np inkwizycja. Temat rzeka

magik30

A to komiczne! Przepraszać za inkwizycję, która była kamieniem milowym na drodze do ucywilizowania wymiaru sprawiedliwości. Może jeszcze za krucjaty przepraszać? Jak oduraczonych absolwentów wypluwają z siebie gimnazja. Uwierzą we wszystko: w zbrodnie Kościoła, w ewolucję darwinowską, w pierdyliardy złotych z budżetu na Kościół, w globalne ocipienie, w niepłacenie podatków przez księży, nieprzebrane bogactwa i wszechwładzę Rydzyka.

ocenił(a) film na 8
TfujBrat

Smieszny jestes a wlasciwie żałosny. Jestem absolwentem starej matury to tak na wstepie. Jestes bardzo ograniczonym czlowieczkiem patrzac na to co piszesz. Krucjaty byly barbarzynstwem i mozna je dzisiejszymi miarami zakwalifikowac pod zbrodnie przeciw ludzkosci. Daremna jest z toba dyskusja bo jestes zaslepionym katolem, ktory pewnie i na dzisiejsze grzechy kosciola ma wytlumaczenie. Co do inkwizycji to jest zachowanie dzisiejszego ISIS.

magik30

Prawie żaden przywódca tak naprawdę nie morduje w imię ideologii i nie udawajmy że jest inaczej. Krucjaty tylko oficjalnie były w imię Boga bo w tamtych czasach papież musiał się zgodzić inaczej król miałby przewalone (w ogóle temat krucjat i inkwizycji to tak swoją drogą niedouczenie i mity ludzi, bo krucjaty to były zwykłe wojny, a jeśli idzie o inkwizycje to tam odsetek wyroków skazywał na śmierć, i to głównie w Hiszpanii gdzie działa inkwizycja która wyłamywała się spod władzy papieskiej :P) . Miały na celu odrzucenia Osmanów od Europy, co nie udało się finalnie i przez to pół Europy było w obrębie imperium Osmańskiego. Islamiści dziś także nie walczą przecież dla Allaha. Ich przywódcy wykorzystują fanatyzm dla swoich celów politycznych. I tak samo robił Stalin który swoją ideologię wykorzystywał do tworzenia fanatyków którzy szli za nim.

Co do Smoleńska.. mam rozumieć, że raporty MAK-u i komisji Millera/Laska łyknąłeś niczym standardowy pelikan?

magik30

Ogólnie zgadzam się z twoimi wypowiedziami bo piszesz mądrze. Faktycznie polityka dla mas to tylko teatr a poza sceną "aktorzy" biorą kasę pełnymi garściami. PO i PiS to partie może nie żyjące w symbiozie ale z pewnością w protokooperacji. SLD to stare komuchy i beton jakich mało.
Lasy państwowe i tak przypuszczam że trafią w ręce prywatne niestety. taka kasa i jeszcze nie wyprzedane ??? Politycy już się ślinią. Państwo goni ostatkiem sił i jest wręcz rozrywane w ostatnim czasie przez elity.
Dziura budżetowa jest dramatyczna a przerzucanie rozmaitych finansowych obowiązków na samorządy już powoli zaczyna bokiem wychodzić ale co tam grunt że w Warszawie mają spokój.
Co do kościoła no proszę.... masz racje co do finansowania ale krucjaty i inkwizycja i przeprosiny ??? Za inkwizycję zdaje mi się że już kiedyś były przeprosiny ale mogę się mylić. Przykładanie miarki dzisiejszej moralności do tamtych czasów jest całkowitym nieporozumieniem i ocenianie tamtych wydarzeń w taki sposób nie ma sensu. Sposób myślenia ludzi tamtych czasów był diametralnie inny.
Zresztą religie i ideologia służyły do kierowania masami a władcy traktowali religię instrumentalnie.

magik30

przy okazji magik30 - ty zwykłe komunistyczne ścierwo jesteś!

ocenił(a) film na 8
Dorosly_Klaun

Tak ? a to ciekawe bo ja bym komunistów kazał rozstrzelać ale spoko, jesteś człowieczkiem który nie myśli samodzielnie tylko w schematach. Smutne ale co zrobić. Tak na marginesie jestem Patriotą.

magik30

Tak na marginesie: twoje myśli są pożyczone, nie myślisz wcale samodzielnie, lecz toczysz się utartymi koleinami.

magik30

Chłopie! Nie chwal się tą "starą maturą", bo po tym, jak piszesz i co piszesz, nie uwierzę w to za żadne skarby świata.

użytkownik usunięty
magik30

lubię to!!

użytkownik usunięty
magik30

Macie podwójne szczęście, raz że trafił wam się Macierewicz, dwa że zadziałał w czasie kyriosu rosyjskich służb, które nie były wstanie tego wykorzystać. Dziś mielibyście demokrację oligarchiczną w oparciu o służby, prorosyjskiego Leperenkę jako prezydenta i taki syf jaki jest na Ukrainie, gdzie totalnie zinwigilowana armia i służby muszą być zastępowane batalionami i pułkami ochotniczymi, oraz jakimiś żałosnymi cywilnymi inicjatywami typu "Opór Informacyjny". Powinniście temu człowiekowi postawić pomnik.

ocenił(a) film na 3
magik30

gniot, bełkot, bajeczka dla idiotów

ocenił(a) film na 5
magik30

Odnoszę wrażenie, że ludzie nie potrafią odróżnić tematyki filmu (skądinąd naprawdę ciekawej) od wykonania, które było na bardzo niskim poziomie.

magik30

WOJCIECH SUMLIŃSKI - "Polska w cieniu WSI" 11.02.2015 r. - poszukajcie na YT tylko tak dowiecie się prawdy o tym kto rządzi Polską.

magik30

To chyba nie zrozumiałeś tego filmu, przecież z fabuły jasno wynika, że działalność WSI jest szkodliwa dla państwa.

fidelio77

Poszukajcie sobie w internecie Wojciech Sumliński to dowiecie się, że likwidacja WSI to tylko wyższa forma obecności. Ci ludzie nie zapadli się pod ziemię, oni ciągle sterują tym czym mają sterować z naszym kochanym Bronkiem na czele.

ocenił(a) film na 6
magik30

jeden z bohaterów był podobny do Giertycha

magik30

@magik30 uwierzyłeś w bzdury, które pojawiają się w tym filmie... Akurat Macierewicz odwalił kawał dobrej roboty likwidując WSI. W tym filmie WSI są pokazane jako jakieś wybitne jednostki co jest jakimś absurdem. Zresztą pokazanie Macierewicza w tym filmie to też jakieś kuriozum.

btw. w filmie jest wiele przekłamań. Np. informacja, że NATO skrytykowało zlikwidowanie WSI. To bzdura. NATO, a szczególnie USA, pochwaliło Polskę za zlikwidowanie służb, które miały powiązania ze starym KGB.

ocenił(a) film na 8
prozaiczny

Ja w nic nie musiałem wierzyć. Film to film. Mam swoje zdanie na temat tej całej sytuacji. Z WSI nalezało zrobić porządek natomiast zostało to zrobione skandalicznie i z narażeniem Państwa za co Macierewicz powinien zgnić w ciężkim więzieniu.

ocenił(a) film na 8
magik30

Macierewicz już się raz popisał w tzw Noc Teczek w 1992

magik30

Panowie niektórych mocno ponosi porównując PiS do PO i pisząc,że grają w jednej drużynie.Ja za PiSem nie jestem za ich prożydowskie sympatie ale porównywać ich do tej szajki zdrajców i złodziei z PO którzy od 9 lat działają na szkodę Polski jest nie na miejscu.

ocenił(a) film na 8
Blue Power

Kolego a SKOKi? a fozz? Kaczynski tez ma na sumieniu. PO tez jest zydowska. Probowali sprzedac zydom lasy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones