PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=699881}
7,0 107 355
ocen
7,0 10 1 107355
5,0 17
ocen krytyków
Służby specjalne
powrót do forum filmu Służby specjalne

Dawno w polskim filmie nie słyszałem tak złego dzwięku - mam na myśli dialogi. Zero naturalnosci, najgorzej brzmiały wypowiedzi osób drugoplanowych - jakby ktoś pierwszy lepszy z ulicy mówił - sztuczność bije po uszach, nie da się słuchać. To największa wada filmu ale może jestem przeczulony. Poza tym fabuła strasznie rwana - może w wersji serialowej wypadnie całość lepiej.

boromeusz

Naprawdę k...wicy można dostać z tym dźwiękiem w jego filmach, a "najlepsze" jest to, że zamiast postępu jest coraz gorzej.

Dialogi po polsku - a trzeba by czytać napisy. Paranoja...

ocenił(a) film na 9
boromeusz

Co do dialogów to się zgodzę, ale fabuła świetnie przeplata historie z życia z fikcją.
Jeśli tematyka się podobała to polecam książki Wojciecha Sumlińskiego : "Z mocy bezprawia" i " Z mocy nadziei"
Są dostępne również audiobooki, z tym, że w pierwszej jest lektor z trochę irytującym głosem (skoro jesteś przeczulony:).

boromeusz

Dźwięk fatalny. W Pitbull'u było słabo, ale jakoś dało się 80% słyszeć. Tutaj połowy nie kumam, szczególnie główni bohaterowie tak bełkoczą i mamrocza pod nosem, że ciężko cokolwiek usłyszeć. Polska norma k. jego mać.

ocenił(a) film na 2
boromeusz

Zgadzam się w 100%!

ocenił(a) film na 5
boromeusz

To prawda! 75% treści dialogów trzeba się domyślać!

ocenił(a) film na 7
boromeusz

mam nadzieje że te słowa krytyki jakoś dotrą do twórców bo na prawdę dawno nie oglądałęm filmu który tak dobrze mi się oglądało a zarazem tak bardzo irytował mnie niezrozumiałymi dialogami przez co całość wypadała o wiele gorzej...

boromeusz

też to zwróciło moją uwagę.
sztuczność dialogów i wyrzucanie z siebie słów z prędkością karabinu maszynowego, bez intonacji - to największe wady tego filmu. ciężko się przez to ogląda, momentami trudno zrozumieć co aktorzy mówią.

ocenił(a) film na 7
boromeusz

Bez przesady z tym dźwiękiem. Oglądałem z audio na kinie domowym i wszystko ok. Oczywiście na obecnych tv może być z tym problem, bo pierwszy odcinek serialu obejrzałem na tv, gdyż oczywiście TVP2 niestety ale nie funduje nam DD 5.1 i jest trochę słabo.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones