PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=699881}
7,0 107 377
ocen
7,0 10 1 107377
4,9 18
ocen krytyków
Służby specjalne
powrót do forum filmu Służby specjalne

... faktycznie zrobią wszystko by PiS nie doszedł do władzy. Ciekawe ile Vedze zapłacili za ten propagandowy film. Jak to przyciśnięty w Republice wyznał że zrobił błąd bo wysłuchał tylko jednej strony na temat WSI itd... śmiech na sali. Co z tego jak nadal będą wygrywać "rzetelnie przeprowadzonymi" wyborami Made In USSR!?

ocenił(a) film na 9
iraz75

'Śmiech na sali' to myśleć, że Pis jest lepszy od PO - dla jasności nie bronię PO, PO to takie samo bagno jak PIS, tak samo jak SLD i PSL, każdy kto myśli inaczej niech spojrzy na ostatnie 20 lat.
Choć z drugiej strony ciężko wymagać, by było lepiej jak społeczeństwo jest sprane propagandą telewizyjną i nie zna innych rozwiązań.
W filmie było powiedziane, że połowa społeczeństwo oglądająca telewizje to debile.. coż bardzo optymistyczne podejście.. sądzę, że niestety, ale znaczna większość!

ocenił(a) film na 8
patorek

100% racji! porażką narodową jest też to, że połowa społeczeństwa nie chodzi na wybory!

ocenił(a) film na 5
Boomslang76

Porażką ? Masz od 20 lat wystawioną jedną partię strategicznie podzieloną na obozy żeby szaremu frajerowi wydawało sie że ma jakis wybór ;) Te same ryje od 20 lat tylko pod róznymi szyldami. Ludzie nie powinni brac w tym udziału.

ocenił(a) film na 3
patorek

Tak samo jak Lis wypowiadał się o swoich słuchaczach. Co do PiS to on nie rządził 7 lat tylko niecałe dwa, więc nie neguj tego czego nie zdążyli zrobić.

iraz75

Zabawne, pozwole sobie zacytowac wypowiedz innego uzytkownika pod tym filmem:

"W październiku lemingi głosujące na PO, SLD i Rucha Palikota lecą tłumem do kin na "Bogowie" a bardziej świadomi obywatele naszego kraju lecą na "Służby specjalne"."

Wyglada na to, ze wyborcy PiSu wzajemnie sie wykluczaja i sami nie wiedza o czym tak naprawde jest ten film.

ocenił(a) film na 3
rinleez

Wytłumacz mi co mnie obchodzi kto coś tam kiedyś napisał? Ja wiem jedno, jesteśmy dalej w komunie i tyle. Nie wiem skąd piszesz ale jak przed II wojną Polskę podzielili. Zabrze wróci do Niemiec a twoje miasto, lub wieś? Ślepi ci Polacy co głosując na PO nie wiedzą że zdradzają swój kraj. jest jedno lekarstwo na ten stan: PiS.

iraz75

Nie glosuje na PO, ale uwazam ze PiS to najgorsza trucizna z calej stawki, a Macierewicz to czlowiek z problemami psychicznymi, czemu on jeszcze nie siedzi w wiezieniu/psychiatryku za to co odwalil z WSI?

rinleez

dla Macierewicza powinni specjalnie na jeden raz przywrocic kare smierci. Ten koles ma tyle krwi na rekach i pewnie nikt go za to nigdy nie rozliczy.

ocenił(a) film na 8
Khaorg

ja go rozliczę jak zostanę premierem

ocenił(a) film na 3
rinleez

Dlaczego jeden i drugi Tusk nie siedzą, dlaczego nie Nowak, Kopacz? Dlaczego tak PO z SLD krzyczeli za komisją śledczą by osądzić Macierewicza i cisza? Aż czekam na nowe otwarcie tej sprawy o której dziś mówią. Jak na razie to niedawno był przed sądem ruski agent który ma aneks dot. WSI w sejfie czyli Komoruski. Oglądajcie dalej TVN, czytajcie Wyborczą i oglądajcie filmy Vegi, mózg nie będzie potrzebny. Abstrahując do krwi na rękach... ile ma Tusk po Smoleńsku?

iraz75

No wlasnie, ile? Wszyscy tyle wiedza o wszystkich, a dowodow zadnych.

ocenił(a) film na 3
rinleez

Bo ruskie i ten rząd ukrywają. Ilu niby zginęło z raportu WSI? Nazwiska były podane tych co robili przekręty i z rusami się bratali. jak już to za tajemnicze śmierci odpowiada obecny rząd bo za dużo tych samobójstw i brak wyjaśnień.

http://www.youtube.com/watch?v=A1b2pWd-0Ws

iraz75

Republika TV, no tak... rozumiem, ze jesli ktos nie uwaza tej stacji za wiarygodne zrodlo informacji, to nie jest "prawdziwym polakiem"?

ocenił(a) film na 3
rinleez

Bardziej wiarygodni są: Lis, Jarosław Gała z Polsat i Kamil Dupczok? W KRRiT masz byłego sb-eka, TVP w rękach Brauna, wszystkie gazety w rękach Niemiec... jak ktoś jest niereformowalny to już nic tego nie zmieni.

iraz75

Widze ze doskonale wiesz co ogladam i czytam. Od telewizji i gazet trzymam sie z daleka. Jezeli ktos uwaza ze partia rzadzaca to banda oszustow ktora bezkarnie kradnie na lewo i prawo, to naiwne byloby twierdzenie ze inne partie tego nie robia.

iraz75

Iraz75, jesteś ciężko chorym człowiekiem

ocenił(a) film na 3
ALUKARD1985

Nawet jeśli, to dobrze mi z tym :P

ocenił(a) film na 8
iraz75

A może to brat z Macierewiczem uknuli spisek aby się pozbyć brata,tyle punktów widzenia ile siedzenia,

iraz75

jakby Katowice wróciły do Niemiec to byłbym za ;) bo w tym burdelu zwanym Polską nigdy nie będzie lepiej, nawet za 500 lat będą przy korycie te same złodziejskie mordy siedzieć, czy to PIS czy PO czy inny czerwony ryjek...

ocenił(a) film na 3
Shaker82

Racja, tylko Polska nigdy nie da nam autonomii ani niepodległości i fleki pociskaja jak to Polacy do górników dopłacają. Jeśli Śla\ąsk ze swym górnictwem jest nieopłacalny niech dadzą wolną rękę. Miała być Metropolia Silesia, za PiS się zgodzili a zdrajcy z PO zablokowali.

ocenił(a) film na 4
iraz75

Dzizes, zapomniałeś do niku dodać ,,LO,, !!!
iLOraz75 lepiej opisuje właściciela nika.

Chłopi pomyśl trochę zanim zaczniesz pisać' ale chyba przy taki ilorazie prośba o myślenie to pobożne życzenie bez możliwości spełnienia.

PO,PIS i cała reszta to to samo bagno. Stworzono kilka wersji tego samego, by wciąż trzymać władzę, a szara masa będzie się emocjonowała ,,zmianami,, . To samo zrobił MediaMarkt powołując do życia Saturna. Niby konkutencja , a kasa idzie do tego samego właściciela.

TVN to szatańska telewizja? Chłopie, każda jest przesiąknięta kłamstwem czy prawicowa, czy lewicowa, czy polska, czy zagraniczna. media są w masońskich rękach i Twój Rydzyk też pewnie do nich należy.

A co do Śląska, to pewnie wszystko oddajmy Śląsk, Prusy, Kaszuby, Mazury, Bieszczady itp. Rozwalmy Polskę w diabły i idźmy w zabory albo od razu w zapomnienie.

A do węgla dopłacają Polacy z każdego rejonu Polski włączając Śląsk, tylko brakuje żelaznej damy by zrobić porządek w tym dziale przemysłu. Wystarczyłoby wszystkich górników z nierentownych kopalń przestawić na wydobycie gazu łupkowego, a byłaby i praca, i potężny wzrost KPB i uniezależnienie energetyczne od Rosji. Tylko kto na to pozwoli w Europie czy świecie by Polska znów się liczyła.

Nie cierpią pisać takich postów , tym bardziej na forum filmowym, ale szlag mnie trafia jak chcę poczytać o filmie i trafiam na politykę pisowca z wiedzą z radia ma ryja próbującego prowokować, co z resztą się udało.

ocenił(a) film na 3
marco1313

No to się cieszę że z tak niskim ilorazem sprowokowałem cię (jak sam przyznałeś) do napisania tak długiego i donośnego postu niczym Kuźniar z TVN.

http://www.youtube.com/watch?v=YzqMRgkdZ1Y

ocenił(a) film na 8
Shaker82

Polska to nie burdel ,a nasze matki tonie kó..y ,tylko ludzie odpowiadający za rządy nie tacy,a jak myślisz kto to wszystko pomalował?????

ocenił(a) film na 7
iraz75

Vega jedzie po bandzie, ale nie oszczędza nikogo, w tym sensie jest to film, także przeciw PO, a wizja świata rodem z PiS gdzie wszystkim sterują służby specjalne, wątek z Macierewiczem przy tym jest tylko zabawny, a najcięższe oskarżenia padają pod adresem PO - gdyby traktować ten film serio. Z punktu widzenia artysty, ukazanie spraw Blidy, Leppera jest problematyczne, czy można wykorzystywać realne tragedie i w takiej formie mieszać z fikcją w filmie bądź co bądź komercyjnym.

iraz75

masz racje ale tepe lemingi jak to lemngi nadal twierdzą ze pis jest złe żenada 7 lat kopania ich w dupe przez PO nic ich nie nauczyło te kretynki dalej swoje ze pis ze kaczynski ze macierewicz za duzo michnika lisa czy olejnik i mózg zagotowany od tej papki itd

ocenił(a) film na 3
normalny77

100% poparcia. leming to leming ;-)

ocenił(a) film na 4
iraz75

Przeciez ten film bardziej atakuje PO niz PIS. lepper mial haki na PO w sprawie Smolenska i dlatego zginal.
A poza tym to glosuje sie na KORWiN anie PO PiS SLD czy PSL

ocenił(a) film na 8
dezinte

ja zawsze głosuję na messiego

ocenił(a) film na 8
dezinte

Po górnikach protestują rolnicy
Jedni i drudzy to hipokryci
Zobaczcie jakie mają ciągniki ( New Holland ,Zetor ,Ferguson ) na bank są droższe od Ursusów

iraz75

sa partie KORWin, Ruch Narodowy itd. w Polsce nigdy nie bedzie ok jesli cala klasa polityczna ktora ciagle rzadzi jak nie jedni to drudzy nie odejdzie. jak to mozliwe zeby osoby majac powiazania W PRL teczki SB itd pelnily funkcje publiczne w tym kraju !? na stryczek polityczny z nimi wszystkimi

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones