PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=753823}
5,8 21 209
ocen
5,8 10 1 21209
4,2 13
ocen krytyków
Sługi boże
powrót do forum filmu Sługi boże

za zdięcia w moim rodzinnym mieście i za zamysł Mariusza Gawrysia aspirujący , ale nie do końca działający...jak na polskie realia kinematograficzne jest bdb....

ocenił(a) film na 8
Aleksander_Emil

Mam podobne odczucia. Choć u mnie jest to słabe 8. :)
Ale z potencjałem na mocne 9. Dlaczego? Obok bardzo dobrej realizacji, dobrej gry, dobrych zdjęć, dobrych efektów sepecialnych(!) niezłej muzyki trafiły się tak niezrozumiałe nonsensy jak, bez rozwijania, "gwałt" w klubie.

ocenił(a) film na 7
Jaho63

otóż to...delikatny nonsens...ale póki co jeden z lepszych polskich w swoim gatunku...pzdr

ocenił(a) film na 4
Jaho63

Próba gwałtu w klubie była zaplanowana, żeby Foremniakowa mogła się zbliżyć do komisarza. Na zasadzie "w końcu zainteresuje się czemu mnie nie ma".

ocenił(a) film na 4
Shadman_filmweb

PS. u mnie też naciągana siódemka :)

ocenił(a) film na 8
Shadman_filmweb

Przecież nie o tym mówię, bo to było jasne. Nawet to niezręczne oblanie było ok, no bo w końcu udawali. Nonsensem była rekacja policjanta.

ocenił(a) film na 7
Jaho63

ale zobaczmy panowie jak oceniamy(oprócz szamana Smarzowskiego) polski thriller...:) 7-8 to chyba dobrze dla "rezysera" ,że w jakiś sposób ujął nas tą "rezyserją" :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones