PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=835639}
5,4 6 991
ocen
5,4 10 1 6991
3,0 9
ocen krytyków
Sługi wojny
powrót do forum filmu Sługi wojny

Ocenie póki co trudno ufać, ale zwiastun był nawet ok i jestem całkiem ciekaw czy ten film się udał. Polecacie? Czy to tylko kolejny polski syf? :/

ocenił(a) film na 2
Samaranth

Oczywiście to mój subiektywny odbiór, ale nie warto. Okropne dialogi, papierowe postaci.

Samaranth

Moim zdaniem warto. Film dobrze wkomponowuje się w to, co dzieje się obecnie na świecie. Aktorsko też bardzo spoko.

ocenił(a) film na 7
julianauhu

zgadzam się.Mnie się podobał i mile zaskoczył, mimo, że był czasem przewidywalny to trzymał w napięciu.Zgadzam się, że temat aktualny.Podobał mi się bardziej niż ostatnie Psy

ocenił(a) film na 7
julianauhu

do tego taka ciekawostka ,że Karolina Czarnescka w "2018 roku wystąpiła w kampanii społecznej Fundacji DKMS i portalu Noizz.pl zachęcającej do rejestracji w bazie dawców szpiku kostnego"

Samaranth

Warto się wybrać, ale to każdy powinien sam ocenić więc proponuję iść do kina. Stramowski bardzo na plus, takiego policjanta wolę.

Samaranth

Jak na ostatnie polskie kryminalne produkcje to ta wypada całkiem dobrze. Jest akcja, postacie, które mogą nam się spodobać, wątek romantyczny jest również. Temat na czasie, więc zawsze to coś nowego.

Tosiaa93

"Jak na ostatnie polskie kryminalne produkcje to ta wypada całkiem dobrze"

Jakie konkretnie tytuły masz na myśli?

ocenił(a) film na 9
Samaranth

Ja uważam, że warto zobaczyć ten film. Trzyma w napięciu i jest niekonwencjonalny. Ale warto samemu sobie wyrobić opinię.

karolina2202_2

A co tu jest niekonwencjonalnego poza tym, że ktoś na planie potrafił uruchomić kamerę i ludzie mieścili się w ogóle w kadrze?

Samaranth

Lepiej obrać ziemniaki, pokroić cebulę czy spuścić wodę w kiblu. Opuszczanie rolet dostarcza dużo więcej emocji.

ocenił(a) film na 8
Samaranth

Warto, zaskakująco dobry film.

ocenił(a) film na 3
Samaranth

Nie warto. Postacie przeklejone ze stereotypowych kryminałów, napięcia żadnego nie ma, intryga w zasadzie nie znajduje finału.

ocenił(a) film na 6
glirycynooleinian

To prawda! Po Oszustkach, Spider-manie i Szybkich i wściekłych, przy których nie mogłam oderwać wzroku od ekranu (przynajmniej ja), ten wydawał się bardzo nudny.

użytkownik usunięty
Samaranth

można obejrzeć, ale niekoniecznie w kinie, poczekaj, za pół roku będzie w telewizji, czy do ściągnięcia ;)

ocenił(a) film na 6
Samaranth

Trochę żałuję, że poszłam do kina. Niby nie najgorszy film, ale szału nie robi

ocenił(a) film na 8
Samaranth

Warto. Mnie pozytywnie zaskoczył.

ocenił(a) film na 2
Samaranth

OJ ten film nadaje się gdzieś tak do polsatu czy tvnu no może na tv4 ale nie na duży ekran niestety. Po Sługach Bożych, które były całkiem znośnym filmem miałem jakieś tam nadziej, że chociaż utrzymany zostanie ten sam poziom. Historyjka durna i dziurawa jak durszlak, a sama realizacja typowo telewizyjna jak na mój gust. Jak wy widzicie potencjał aktorski w tych drewnianych postaciach to ja nie wiem. Ale już największym zwycięzcą jest muzyka, która chyba miała wskazać nam dramatyczne momenty w filmie bo bez niej no raczej było by ciężko je wyłowić.

ocenił(a) film na 2
Samaranth

Nie warto. Sztampowy, zero oryginalności. Film zwyczajnie słaby.

ocenił(a) film na 7
Samaranth

warto

ocenił(a) film na 3
Samaranth

Oglądam serial. Właśnie był na TVP2. Jest tak słabo, że mi się nie chce dodawać serialu do bazy danych. Z resztą pewnie FilmWeb by się pluł o referencje z imdb czy coś. Dodane na oko 20min w stosunku do filmu. Odcinki "bez literek" 3x40min.
Musze sobie dodawać jak będę zaznaczał, że chcę obejrzeć, kto mnie namówił jak wypadnie słabizna jak to.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones